Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak titeket mi visz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak titeket mi visz rá arra, hogy utána szóljatok vagy catcallingoljatok egy nőt?

Figyelt kérdés
Mámint itt arra gondolok, hogy pl. annak szóltok utána akit nagyon szépnek és szexinek találtok, vagy inkább annak aki átlagosabb és megközelíthetőbbnek érzitek emiatt?Vagy nálatok ez nem is annyira a vonzalomról szól hanem a haverok előtt akartok ezzel menőbbnek tűnni és ez ilyen megalázás akar lenni?Nyilván gondolom, más más oka lehet emberenként csak érdekel mi motivál ilyenkor, miről szól ez igazából.

2020. dec. 2. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
"catcallingoljatok " az eszem megáll :D
2020. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
semmit, eszembe nem jutna ilyet tenni, normális vagyok.
2020. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1-es normális valaszod nincs minek írsz?
2020. dec. 2. 08:53
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem csinálok ilyet soha. Ja tudom, akkor nem is vagyok férfi. Ezen a hozzunk át minden kifejezést az angolból meg egyértelműen beszarok. Nagyvárosi nő lehetsz.
2020. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy akkor nem férfi a férfi ha nem csinálja ezt?Én azokhoz a férfiakhog szóltam akik ezt szokták csinálni ne keverjül a kettőt.A catcalljngot meg azért írtam, mert az, hogy utána szólsz egy nőnek az nem feltétlenül fejezi ki azt, amire gondoltam, mert utána lehet szólni valakinek úgy is, hogy bókolsz neki és azt mondod h de szép vagy meg ilyenek a catcalling meg kifejezetten a bunkó utána szólást jelenti és én erre voltam kíváncsi.Nem tudom mi a francnak kell mindenbe belekötni ezen az oldalon amugy is ott a kérdésben le van írva, hogy azoknak szól akik ezt szokták csinálni ha te nem szoktad nagyon szuper, de nem tudom akkor minek válaszolsz.
2020. dec. 2. 09:06
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Minek szólnék utána akár cdak annyit is sgy nőnek, hogy de szép vagy? Naponta kap vagy 10 ilyen bókot, ha tényleg szép, vagy ha nem is kap, ugyanazt mondanám ezzel neki, mint korábban mások. Behúz egy újabb strigulát a Szép vagyok és elismernek noteszba. Lenne értelme? Szerintem csak a retardáltak udvarolnak küllem tulajdonságok miatt. Más, ha már ismerem és megdicsérem, mennyire csinos, szép ma, de ismeretlen nőknek? Lol.


Üdv. Egy IQ 122-es férfi.

2020. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Talán mert felkelted vele az érdeklődéset és ha bejössz neki akár még valami lehet is a dologból.Többre értékeljük mint, egy bunkó megszólalást holt részegen random kéretlen üzeneteket az engedélykérésekben meg hasonlók, de kinek mi...
2020. dec. 2. 09:20
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha a megjelenésem nem kelti fel a figyelmét, akkor semmi értelme. 190 centi vagyok, erős átlag vagy annál inkább kicsit jobbkepűbb, kedves, kisfiú arccal. 🙂
2020. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

#6-al teljesen egyet tudok érteni! és jó is végre egy értelmes ember válaszát olvasni!

a mai napokban, azaz 2020-ban, az a baj, hogy mindenki képes, akár India legsötétebb kis falujának utcájáról, megírni egy lánynak, hogy milyen csinos. társkeresőknek nincs is értelme, hisz minden lánynak 500 párja lesz, ugyan így instagrammal az élen. a sok tizen éves kis picsa viccesnek és vagy presztízsnek érzi, hogy mindenki irogat rájuk nap, mint nap. mi értelme lenne nekem beszállni ebbe? ha tényleg igazán, "feltűnően szép", akkor azt, mint mindenki tudja, már foglalt. És általában egy agyhalott szar álltal van lefoglalva, aki az izmos testén kívül semmit se képes felmutatni:)

mai napra semmi értelme nincs ennek az egész "párkapcsolat" dolognak. a legtöbb lány am is el van kényeztetve, megkapják a legújabb iPhone 82-t, ami csak fél millába kerül, viszik ide-oda, majd összeszed egy náluk 5 évvel idősebb dealer-t, akinek az átlagnál 2szer nagyobb a farka és rengeteg pénzt keres. és az a baj, hogy ez látszik. szinte ott tartunk, hogy ezt inkább felvállalják és élnek a lehetőséggel, hisz ez 2020. de, hogy visszakanyarodjak a témához, nem, én magam se vagyok képes egy lány után szólni, akármennyire is vonzó. szerintem még egyszer se jutott eszembe ekkora hülyeség...és, hogy miért? mert szerencsére kihasználom a megmaradt 5 agysejtemet, amit az agyhalott picsák és ez a hulladék társadalom még nem amortizált le :)

2020. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

ha jó durrantó van alatta akkor azért, hogy lássa ki az alfa és beleűrítsek,

ha csak átlagos külsejő akkor meg azért, hogy visszább vegyen az arcából és a kevésbé előnyös kinézetű kanoknak is legyen esélye egy numerára,

ha ronda akkor meg kb. megvan 2 perc alatt :O)

2020. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!