Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért jelöltök vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért jelöltök vissza valakit ha utána azt irjátok hogy nem akarjátok megismerni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Mi az istenért akarnék ismerkedni ha visszajelölök valakit?
2020. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De akkor miért jelölöd vissza, ha alapból nem ismered?
2020. nov. 26. 21:07
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam facebookon ismerkedni első, viszont egy idegen nyilván megismerni akar, ha nem akarod, akkor minek jelölöd? A kérdezőnek igaza van.
2020. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Az emberi kontaktolásnak, egy kis része a tinderezés.


Aki bejelöl én azt gondolom, hogy lehet valahonnan ismerem, csak enm emlékszem rá. Vagy arra gondolok lehet valamit, akar és bejelölt mi előtt írt. És ez nem az, hogy dugni akar, hanem valami más az millió dologból ami az életben van. De minden ok nélkül is visszajelölheti az ember. Semmi ilyen kapcsolat nincs, hogy aki visszajelölt az most beszélgetni akar és meg akar ismerni.

2020. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit legalább látásból ismerek, én visszajelölöm ismerkedési szándék nélkül m
2020. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valakit legalább látásból ismerek, én visszajelölöm ismerkedési szándék nélkül m"


A kérdező idegenekről beszélt, akiket látásból se ismer.

2020. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok emberrel találkozok a munkám miatt, ezenkívül ott van még az egyetem is.


Ha valaki bejelöl, s nem tűnik ismerősnek, akkor is néha visszajelölöm, mert lehet, hogy a munkám miatt jelölt, vagy az egyetemről ismer.


Viszont ha kezdődik a

"Hey

Hali

Hey

Szia

Hali

Hello

Rib-nc"

típusú üzengetés (néhány óra lefolyása alatt), szívfájdalom nélkül törlöm, blokkolom.


Szerintem, úgy a legtisztességesebb, ha jelölsz valakit, hogy egyúttal írsz is neki: ki vagy és mit szeretnél. Így az illető eldöntheti, hogy elfogadja-e, vagy sem.

2020. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Tényleg az lenne az egyszerűbb, ha visszajelölés előtt írnád neki, hogy mit akarsz.
2020. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha visszajelöl utána írok mert akkor szerintem ő is megismerne, ha valaki nem jelöl vissza annak nem írok mert abból gondolom hogy nem érdeklem
2020. nov. 26. 22:14
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha vkit ritkán visszajelölök akit nem ismerek, az azért van mert kedves vagyok, és nem akarom megbántani, h ő bejelölt, én meg nem igazolom vissza.

Ez nem azt jelenti h ismerkedni szeretnék vele, de nyilván ha rám írna akkor kedvesen jelezném neki, h van barátom, és h nem aktuális ez most.

22l

2020. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!