Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért jelöltök vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért jelöltök vissza valakit ha utána azt irjátok hogy nem akarjátok megismerni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 21:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ha még barátod is van akkor már végképp nem értem, kedvességből meg nem kell
2020. nov. 26. 22:54
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
De nem lehet tudni előre mit akar a másik. Ha tudná az ember, hogy csajozni akarsz nem lennél visszajelölve.
2020. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szerinted egy egyedülálló fiu mit akar egy lánytól akinek nincs kint hogy kapcsolatban van?
2020. nov. 26. 23:08
 14/22 anonim ***** válasza:
Ötmillió más lehetőség is van, nem csak a kapcsolatok. A te világod csak ekörül forog, hogy nőt találj magadnak?
2020. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ötmillió más lehetőség is van, nem csak a kapcsolatok. A te világod csak ekörül forog, hogy nőt találj magadnak?"


Például? AKkor mondj egyet. Mi az, ami reális és egy idegen csajtól akarhat egy pasi. Szerintem elég nyilvánvaló h mit akar. Nyilván elvileg akarhat mást is, gyakorlatilag kb semmi mást.

2020. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

1. Megtalálta valamilyen iratát, rákeresett Facebookon.

2. Egyetem, munkadolog

3. Közös ismerős miatti kapcsolatfelvétel


Rengeteg van, komolyan.

De lehet, hogy csak nekem tűnik nem normálisnak, hogy ha bejelölök egy idegent, írok is neki, hogy mi miatt jelöltem.


(Pl. lakást kerestem, s Facebook csoportokban a hirdetést kiírókra rá-ráírtam. Ha nem kaptam választ, jelöltem őket, hogy jelenjen meg az üzenetem, amiről szóltam is, hogy emiatt jelöltem őket)

2020. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ma 21:12 vagyok. Amúgy ismerkedtem már facen, viszont nagyon ritkán, tehát a nem szoktam az ez. Viszont ha belegondolok, sokan csak sima társkeresésből jelölgetnek, ezért elég átlátszó, hogy mit is akarhatnak.
2020. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"1. Megtalálta valamilyen iratát, rákeresett Facebookon.


2. Egyetem, munkadolog


3. Közös ismerős miatti kapcsolatfelvétel"


Egyetemmel kapcsolatban is valamennyire lehetne ismerni. Én egyetemre járok, ott a szakcsoportunk, a mentoroknál is benne vagyunk a csoportba és imserősök alapból. Tehát valszeg rám senki se írna egyetemmel kapcsolatban akit nem ismerek és gondolom másoknál is ez van. Ha közös ismerős miatt, akkor ő amúgy is idegen, hacsak nem látott.


A legnagyobb dolog meg az, hogyha valami fontos miatt ír, akkor azt nyilván közli, szóval megkülönböztethető egy 18 éves párkereső fiú, meg egy fontos egyetemi dolog miatt író ember.

2020. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha elhagyod az iratod azt tudod, akkor számitasz rá
2020. nov. 26. 23:52
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered, minek jelölgeted?
2020. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!