Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szeretitek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek az olyan pasit aki ha elélvez utána is kemény marad a farka és azonnal lehet nyomni a következő menetet?

Figyelt kérdés
Volt már ilyennel dolgotok?
2020. dec. 4. 09:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
#30 Mondja a fő gyorstüzelő. Azt kéne inkább megérteni, hogy nem a saját akaratodat kell ráerőltetni másokra, hanem tötekedj a fejlődésre, amivel te lehetsz jobb!! ;)
2020. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ezt inkább neked kéne megérteni, hogy nem kéne ráeröltetni a másikra a hosszú aktust, hanem törekedj, hogy elmenj hamar.;) Tudod, nézetek.
2020. dec. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
A szexbe nem az a lényeg, hogy gyorsan letudd a párod, hanem, hogy élvezzétek az együtt töltött időt, én pl képes lennék egy csajt napokig nyalni, vagy ujjazni, vagy a bimbóját szopni stb. Nem biztos, hogy mindenkinek elég csak a pár perces numera. Én igényelném azt, hogy minél tovább kényeztessen a csaj, tehát én nem igen tudnék betelni néhány perccel, de nem vagyunk egyformák. :)
2020. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Hát azért ne túlozzunk, napokig
2020. dec. 14. 08:09
 35/35 anonim ***** válasza:
Érdekes. Akkor a kb4 óra?!:-) 3* szoktam spricc. Lány függő. De szoktam rajta látni, hogy elég:-) akkor tudok egyet,. Ha unom. Akkor nincsen kedvem húzni. Elunom. Kevesen szokták. Aki szereti még tovább, azt érzed. Nem hagyja lankadni. Ha ügyes. :-) mondjuk engem eleve izgat. Hogy tele van lőve, és tovább tolom :-) csak akkor nem, ha eleve nincsen kedvem.
2021. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!