Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szeretitek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek az olyan pasit aki ha elélvez utána is kemény marad a farka és azonnal lehet nyomni a következő menetet?

Figyelt kérdés
Volt már ilyennel dolgotok?
2020. dec. 4. 09:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
69%
18 as nedves vagyok én is addig mig el nem megyek,utánna nekem kellemetlen ha sokáig dörzsölödik.Ha 30-45percig nem teszi be csak simi meg orál,petting az okés,sőt,szeretem elhuzni a dolgot az elején,de ha elmegyek és utánna még jó sokáig probálkozik nekem nem jó,főleg ugy ha azért teszi mert igy akarja megmutatni mennyire férfi..mert sajna volt ilyen,szerencsére megbeszéltük hogy tévuton jár és azóta minden okés.Maga a ki be huzigálás rövid nekem nem az egész dolog...
2020. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%

#18 Sehogy. Nem nő írta, hanem gyorstüzelő lúzer kampányol itt a normális szex ellen, bár hogy mi értelme nem tudom. Vagy ami sokkal szomorúbb, ha egy lány tényleg azt hiszi, hogy 5-6 perc dugás = szex. A többi meg unalmas. A pasija is kb nulla színvonal, ha szegény kislányt még nem sikerült olyan élményben részesítenie amiben megtapasztalhatná az erotika szó valódi jelentését.

Írom mindezt 20 éves lányként, és szánakozom az ilyenek miatt. Igényszint semmi. Pfff

2020. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
66%
22 Sexbe mi a normális?Ami neked az lehet nekem nem...a a jó ha a két fél igénye egyezik ezt már millioszor elmondták.Azért jó ez a forum mert itt sokféle válasz előfordul,nem lehet kategorikusan kijelenteni valamire hogy normális vagy nem az,aki ezt gondolja annak lesznek később meglepetések az életben,nyitottnak kell lenni és elfogadni hogy nem mindenki olyan mint mi..a lényeg hogy megtaláljuk azt akivel közösek az elvárásaink és ami a legfontosabb a kominikáció,merjük kimondani ha valami nem jó.
2020. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, annyira bírom, hogy ebbe a kategóriába nőnek se lehet lenni, mert egyből valami gyanús lesz a kommentünkbe.


Minden esetre én most kiszállok a vitából, mert csak idegesít. Azt kéne megérteni, hogy mindenki mást szeret és kedvel. Én azért választom inkább a 2 perces menetet az 1 órás helyett, mert akkor jobb nőnek is érzem magam és közben nem fájdul meg semmim. De nekem tényleg elég a 5-8 perc. Élvezem a szexet, de nem tudok elélvezni. Az a pasi, aki nem érti meg, hogy nekem csak csiklóorgazmusom van, pedig egy barom. Ha olyan is a póz, hogy dörzsölődik a csiklóm és elmegyek magával az aktussal, akkor az nekem hagy egy olyan nyomot, hogy ne akarjak többet. Hogy ne érjenek hozzám, jól vagyok én úgy ahogy vagyok, legyen vége.

Ez nem jelenti, hogy a páromnak nem akarok örömet okozni, vagy hogy önző lennék. De mindenki mást bír szexnél, szex után. Nekem az orális kényeztetés a csúcs, ami után még jó a szex. De ha szex közbe lesz orgazmusom akkor én ott besokalok. De szidni nem kell, szerencsére van párom aki megérti. Sőt, aki maga is hasonló módon gondolkodik, mert neki orgazmus után nem kell több inger, köszöni szépen elvan.


Én csupán arról beszélek, hogy rengeteg nő, rengeteg ismerősöm akivel beszéltem erről ugyanígy érez mint én. Ettől függetlenül nem leszek egy magát nőnek kiadó gyorstüzelő vagy épp egy incel aki ábrándozik. Csak... mindenkinek más a jó.

2020. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
#14 Ha unalmas a szex akkor valami gond van ott..
2020. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
48%
Coelho sok cukormázas szart írt, de nem véletlenül 11 perc az egyik könyve címe. Ugyanis orvosi kutatások, felmérések, emberi beszámolók alapján ennyi idő egy átlagos, kielégítő szexuális aktus. Ebben persze nincs benne az elő- és utójáték, csak maga az aktus. 🙂
2020. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
91%

A barátom ilyen téren nagyon széles skálán mozog. Volt, hogy dry humping és csókolózás közben is elment egy perc alatt és olyan is volt, hogy elment, de ugyanúgy kemény maradt és rögtön következett a második menet.


Szerintem a szexben az egyik legjobb dolog a változatosság. Volt olyan, hogy az előjáték majd' egy órán át tartott és az aktus 10 percig és olyan is volt, hogy előjáték nem is volt, csak egy gyors 5 perc "csillapítónak".


Egyébként teljesen mindegy, hogy másoknak mit írnak. A lényeg az, hogy az adott pár ki tudja elégíteni egymást bármilyen módon és bármennyi ideig, ami nekik kényelmes és élvezetes. Az, hogy másoknál ugyanaz a mód nem működne, teljesen lényegtelen.

25/N

2020. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Amugy az nem ritka hogy rögtön utana kész legyen valaki a masodik menetre.
2020. dec. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
48%
Sok és rövid a legjobb. Utálom az olyan nöket, akiket 10 percnél tovább kell nyomni, annak mind valami pszichés zavara van, amitöl nem képes elmenni.
2020. dec. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egyet meg kéne érteni, a jó szexben mind a férfi és mind a nö is nagyon hamar elmegy, és sokszor.
2020. dec. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!