Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szeretitek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek az olyan pasit aki ha elélvez utána is kemény marad a farka és azonnal lehet nyomni a következő menetet?

Figyelt kérdés
Volt már ilyennel dolgotok?
2020. dec. 4. 09:40
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
4es. Mi az hogy a közeledben ilyen? Massal nem , vagy hogy érted?
2020. dec. 4. 09:58
 12/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon gyors egy menet, akkor jólesne, egyébként nem. Az tényleg tevhit, hogy majd akkor élvezi egy lány ha 40 percig megy az aktus. Teljesen ki lehet dörzsölődni, én akkor már nem nedvesedem, ha közbe nyalnak se. A hüvely eleve érzékeny, nekem sokszor fájt is mert a volt párom kifejezetten azt hitte ez jó, és ő elhúzza jó sokáig, hiába mondtam hogy fáj ha sokáig csináljuk.
2020. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
40%
A válaszok alapján itt egy nő sincs (aki annak vallja magát, az gyorstüzelő pasi). 5-8 perc meg 15 utan fáj... Jézusmária! Vagy azt sem tudjátok mit beszéltek, vagy annyira alacsony a szexuális kultúrátok, hogy a szeretkezés szónak a jelentését sem ismeritek. Nekem másfél-két óra nem hogy nem fáj, de akár minden nap elviselném! Az meg, hogy a pasi orgazmus után kemény maradjon és tolja tovább, szinte sci-fi kategória! Ezzel együtt is volt már végigszexelt éjszaka (nem folyamatosan de sok óra), vagy olyan hétvége amikor alig szálltunk ki az ágyból és számolni se tudtam az orgazmusokat.
2020. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%

4 es vagyok.Kérdező ugy értem hogy aktus után nem lankad le valamiért.Ha a melkasán fekszem,vagy csak melette meztelenül akkor kis idő és ujrakezdi a dolgot,vagy én érzek késztetést arra hogy jó lenne mégegy menet.


13as,szó sincs erről de ha én elmegyek 5perc után mert már attól kész vagyok ahogy hozzámér akkor ne döffködjön 30percig mert unalmas..

2020. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
27%
#14 Ha neked unalmas a szex akkor babázz inkább. Agyilag kb ott lehetsz...
2020. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
65%
15 kinek mi jön be...nekem az ha többször tart rövidebb ideig és mindketőnknek jó..valakinek az ha azt gondolja hogy az a jó amit ő csinál és mindenki más hülye aki nem igy érez.
2020. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
Nekem olyan ~15-20 perc a dugás férfiként, de a végén kiderül hogy már az is sok.
2020. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudom ti milyen lányok vagytok de ha én bevagyok indulva és jo a szex még 10-15perc mulva is olyan nedves vagyok mint az elején.

1-2 perc alatt hogy lehet élvezni a szexet és átadni magad teljesen a pasinak?

35N

2020. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
53%
5-8 perces szex? Az mi? Beteszed, mire behangolódsz, már vége is? Barátnőmmel 1-2 óra volt a szex, 30-60 perc előjátékkal, és ez nem túlzás, vagy vagány dolog, hanem normális aktus. Imádtuk egymásban érezni a másikat, szeretkezni, kényeztetni egymást. A felizgult, kellemes állapotot elnyújtani érdemes hosszú időkig, és csak akkor kell betenni, gyorsan mozogni, amikor már megőrül mindket fél az izgalomtól.
2020. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
19. Te egy szuper partner lehetsz!
2020. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!