Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tökéletes első szexhez ötletek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes első szexhez ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mielőtt bele kezdek, nem kérek privátot és csak normális válaszokat légyszi!

Majdnem egy éve írogatunk egymásnak messengeren egy sráccal akit annó badoon ismertem meg. Igaz még élőben nem találkoztunk de sokszor videóchateltunk és nem lesz gond szerintem. Ő igaz idősebb nálam de nem sokkal és ez nem zavar. Nagyon bele szerettem és ő is belém. Szeretném ha vele történne az első szex. Mindennek tökéletesnek kell lennie. Nálam sajnos nem lehet a dolog mivel családtagok közül valaki mindig itthon van. Ezért vagy nála csináljuk vagy valamilyen más helyen, mert igaz kicsit messze lakik. Van olyan elképzelésem, hogy szép hófehér lepedőn egy egy puha és kényelmes ágyon történne a dolog. Kevés világítással meg hangulatfényekkel. Illatgyertyákkal, rózsaszirmokkal a földön. Esztétikus háttérzene. Ruha témában tanácstalan vagyok. Szerentém ha ilyen kényelmes ruha lenne rajtam de ilyenkor ugye tél van, hideg. Hogyan öltözködjek, hogy már csak le keljen venni és mehet a dolog? Más ötletetek van e, hogy tökéletes legyen? Ti hogyan készültetek az első szexre? Meg persze óvszer fontos. Van esetleg valami vágyfokozó tea vagy ilyemi amitől mégjobban kívánom a szexet? Annyira szeretném ha tökéletes lenne az első közösülés. Ti hogyan készülődtetek erre csajok főleg? Izgultatok előző nap vagy simán vártátok? 23L vagyok.



2020. dec. 4. 03:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT AKKOR kedves 16-17 nem akartam a lelkedbe gázolni és valóban hasznos tanácsot attál ha ez megnyugtat...istenem. kár volt kitennemm ezt a kérdést. úgy tervezemmeg akkor ahogy én akarom...páromnak felvetettem és neki érdekes módon TETSZETT az ötletem...ő nem bánná ha igy törteénne. de tudod mit nem kell enlézést kérned mivel NAGYONA HASZNOS TANÁCSOT ATTÁL. SOHA NEM TUDOM NEKED ELÉGSZER megháhálni kedves 16-17es milliónyi csókot küldök neked...jó??még te vagy felháborodva XD te kérsz elnlzést.
2020. dec. 4. 19:16
 22/29 A kérdező kommentje:
tényleg szarkazmus nélkül nagyon jó tanácsot adtál ha ez megnyugtat..
2020. dec. 4. 19:17
 23/29 A kérdező kommentje:
többieknek köszönöm a kielégítő és nem oltogató választ.
2020. dec. 4. 19:17
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
PÁROD.. vicc :DDD sose találkoztatok de a párod xD
2020. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem gázoltál a lelkembe, csak kiforgattad a szavam, de igazad van. Szervezd meg úgy ahogy te akarok, majd rájössz, hogy nem a habos-babos dolgoktól lesz jó, és hogy ezek konkrétan semmit nem számítanak jelenleg.
2020. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
14es vagyok, az autoban egymasnak esest poennak szantam. Ha ugy tortenik akkor egeszsegedre. Valoban nimcs megtiltva. Ha bejon a srac egy hetvegeig ki se keltek az agybol. Es ez igy ko...
2020. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne az első szex legyen tökéletes. Inkább hagyd meg a fejlődés lehetőségét, mert annak hiányában hamar unalmassá válsz a partnered számára.
2020. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit ott kezdődik a baj, hogy 1 évig csak leveleztetek. Ez egy picit sok. Közben ott volt a nyár. Egy fagyi# egy süti, egy romantikus séta mindenképpen kellett volna.

Na de mindegy. Fátylat rá, ez már elmúlt.

Szerintem az első szexet ne gondold túl semmiképpen sem.


Vágyfokozó nem kell, mert ha tetszel neki, és ő is neked, akkor úgy is meglesz a vágy. Akkor magától jön a gerjedelem.


Ahogy mások is mondták, fürödjetek meg, legyen jó illatod./ Ajánlom a Dove tusfürdő családból bármelyiket, de a Caring protection az nagyon szupi.

Aztán. Fontos még, hogy a fürdőből ne meztelenül gyere ki, had maradjon egy kis titokzatosság.

Vegyél-ha nincs- egy nagyon szexi kis bugyikát,egy szexi vállpàntos kis fölsőt, amiket majd ő fog rólad levenni. Egyre jobban begerjed majd ettől.


A hangulatos fény és a lágy zene, az mindenképpen mehet.


Amikor már levetett rólad mindent, akkor ha magától ezt nem tudja, akkor irányítsd őt, hogy először kezdjen el kényeztetni orálisan. Ez nagyon fontos, mert ez felkészülés a szexre. A kis puncid felkészül a befogadásra. Kell hogy megfelelően nedves legyen a hüvelyed fala. Ezután már jönnek a dolgok magától.


Ha van rá mód és lehetőség, te az első alkalommal ne kényeztesd őt orálisan. Így az lesz az első benyomása, hogy neked van tartásod.

Nem fogja azt mondani az első után, hogy : " na ez is csak egy fa**opó ringyó. "


Szerintem jó lesz minden, kár hogy otthon nem tudjátok# mert azért az meghatóbb lenne.

Lepd meg a szüleidet karácsonyra egy Welnes hétvégével. Eltünnek akkor 3 napra.


Sok sikert. Boldog Mikulást. 🎅

2020. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
17-18 cm-es fütyi. Ha ekkora van a pasinak akkor 100% hogy tökéletes lesz a szex.
2020. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!