Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tökéletes első szexhez ötletek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes első szexhez ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mielőtt bele kezdek, nem kérek privátot és csak normális válaszokat légyszi!

Majdnem egy éve írogatunk egymásnak messengeren egy sráccal akit annó badoon ismertem meg. Igaz még élőben nem találkoztunk de sokszor videóchateltunk és nem lesz gond szerintem. Ő igaz idősebb nálam de nem sokkal és ez nem zavar. Nagyon bele szerettem és ő is belém. Szeretném ha vele történne az első szex. Mindennek tökéletesnek kell lennie. Nálam sajnos nem lehet a dolog mivel családtagok közül valaki mindig itthon van. Ezért vagy nála csináljuk vagy valamilyen más helyen, mert igaz kicsit messze lakik. Van olyan elképzelésem, hogy szép hófehér lepedőn egy egy puha és kényelmes ágyon történne a dolog. Kevés világítással meg hangulatfényekkel. Illatgyertyákkal, rózsaszirmokkal a földön. Esztétikus háttérzene. Ruha témában tanácstalan vagyok. Szerentém ha ilyen kényelmes ruha lenne rajtam de ilyenkor ugye tél van, hideg. Hogyan öltözködjek, hogy már csak le keljen venni és mehet a dolog? Más ötletetek van e, hogy tökéletes legyen? Ti hogyan készültetek az első szexre? Meg persze óvszer fontos. Van esetleg valami vágyfokozó tea vagy ilyemi amitől mégjobban kívánom a szexet? Annyira szeretném ha tökéletes lenne az első közösülés. Ti hogyan készülődtetek erre csajok főleg? Izgultatok előző nap vagy simán vártátok? 23L vagyok.



2020. dec. 4. 03:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú télikabát,alatta csak fehérnemű és magassarkú.Nem kell sokat vetkőzni és sexy is!
2020. dec. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kabát alá csak kéne valami nadrág nem? különben megfagynék.
2020. dec. 4. 03:42
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Egy bőrnaci.De a magassarkú maradjon.
2020. dec. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
utálom a magassarkút! soha nem venném fel.
2020. dec. 4. 04:00
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Akkor lovaglócsizma.
2020. dec. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
meg ha lehet bővebb válaszokat légyszi..
2020. dec. 4. 04:13
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem írok ki bővebbet mert már négy kanos fickó rámrontott.Ha gondolod írj rám és adok tanácsot.
2020. dec. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen vesztettem el én is, szerintem túlmisztifikálod a dolgot bár ízlések és pofonok.

Ha te mész hozzá akkor öltözz át nála és vigyél olyan váltásruhát amit szeretnél viselni, vagy menj fűtött autóval harisnyában, szoknyában meg a vastag télikabátod alá vegyél egy vékony valamit.


Ha meg az a kérdés más lányok hogy kezelik a dolgot, akkor nem tudom a választ, de nekem a tökéletesség kergetése akkora szorongást okozott volna, hogy szerintem be se tudtam volna nedvesedni, de én feszengős típus vagyok és a spontán dolgokat szeretem. Szóval en direkt nem szerveztem semmit, és nem gondoltam semmilyen extra dologra (nekem a szex volt az extra :D)


Ha valamilyen egyéb tanács kell akkor sportolj, ne egyél előtte fűszeres ételt 3 napig, egyél több gyümölcsöt mint szoktál, ajánlom a kókusztejet és az ananászt is. Igyál sok vizet, de látogatás előtt 2 órával már hanyagold (ahogy az evést is), és menj ki mosdóba időben. Keress egy jó illatú masszázsolajat (hogyha a srácnak gondjai lesznek, vagy nagyon belemerültök akkor is el tudjátok valamivel ütni az időt). Nem kell betartanod ezeket, de mivel nagyon rá vagy pörögve a témára ezért gondoltam jól jöhet. Vágyfokozó dolgokat nem ismerek, de nekem a merevedés látványa elég vágyfokozó volt.

2020. dec. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de szerintem nem misztifikálom túl csak mégis meg kell adni a módját. :)
2020. dec. 4. 05:09
 10/29 A kérdező kommentje:
7.direkt ezért írtam hogy privátot nem kérek és normális válaszokat nem gondoltam hogy másokra szállnak akkor :O..
2020. dec. 4. 05:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!