Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normálisaknak összejön már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisaknak összejön már tiniként az hogy rendszeresen szexeljenek?

Figyelt kérdés

Annyira jó lehet én el se tudom képzelni milyen lehet úgy ha van szerelem is. Mások akik nálam jóval fiatalabbak tudják milyen ez én meg idősebbként sem tudom még.

Mi van ha nekem csak 30 évesen fog összejönni? Nagyon gáz lenne, lemaradva érezném magam.


2020. nov. 29. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne ezen kattogj már. Majd jönni fog.. Mondjuk úgy nem h ha nagyon rá vagy pörögve, és nem csinálsz amúgy érte semmit sem.
2020. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Tiniként inkább a tanulással kéne foglalkozni
2020. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy normálisaknak. Tiniként nem ezzel kéne foglalkozni
2020. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tiniként nem keféléssel kell foglalkozni.

Akkor még sem érzelmileg, sem szellemileg nem elég érett az ember ahhoz, hogy feldolgozza, mi is történik.

Én egy hónap híján voltam 20, mikor először szexeltem. Semmiről sem maradtam le.

2020. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tini vagy, de le vagy maradva? Szerintem ne aggódj ezen. Mennyi idős vagy?
2020. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Copers ITT
2020. nov. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!