Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Lányok, milyen érzés volt élőben amikor először láttatok/éreztetek pasit elélvezni, mit gondoltatok róla?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Azt h imadom ezt látni amit en hoztam ki
2020. dec. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb az egészben, jobb mint az, ha én élvezek.

Látni, ahogy az a nagy kan elgyengül... Olyan aranyos, de nem rossz értelemben, attól még férfias! Na érted...

2020. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon tetszett
2021. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon izgató látni, hogy ezt a gyönyört én értem el nála, és hogy neki mennyire jó érzés lehet
2021. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is tetszett. Az első az volt amikor vertem neki és szoptam is. Nem kellett neki sok, és azonnal. Mondta, hogy elfog menni, szóval ha nem szeretném szájba akkor figyeljek. Onnantól nem használtam a számat csak a kezemet. Aztán amikor elélvezett elöntötte a kezemet a meleg, nem bírtam ki, hogy ne kóstoljam meg. Annyira finom és izgató volt az egész. Jobb, mint amikor én megyek el.
2021. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az első férfi orgazmus minden nőnek siker élmény.
2021. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon tetszett és izgató volt!
2021. ápr. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Váó... Nem is tudtam, hogy itt ilyen sok cuki csaj van, akik örömüket/izgalmukat lelik abban, ha egy férfi elélvez. Valamelyikőtökkel szívesen ismerkednék. :))
2021. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok már lány, de nagyon tetszett, imádtam látni és a sok év alatt ez nem változott. Ma is a legszebb látvány számomra, ha látom a partneremet elélvezni.
2021. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%

Szörnyű volt...de otta személlyel vot gond. Nem lehetett vele játszadozni meg semmi, hanem kikapta a szerszámot a kezemből és elkezdte nagyon durván verni, mondván, hogy ő így szokta. Majd folytattam neki úgy...kevesebb mint egy perc múlva elment...kb.ordított közben...utáltam...


VISZONT! A többi férfinál kifejezetten imádtam. A legutóbbi páromnál meg főleg. A reakciója az mindig vagy nagyon férfias és domináns volt, vagy nagyon cuki. Nagyon jó az ilyet átélni...csak azért ez is partnerfüggő...

2021. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!