Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy még szűz vagyok? 22 f

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 14:15
 1/9 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, úgyis jön ha jönnie kell nemigaz? mások véleménye pedig ne érdekeljen, sem az hogy a mai fiatalok már 13 évesen elveszítik pusztán poénból☺️

szép napot!

2020. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Eléggé
2020. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintemse gáz én 21 éves fiú vagyok és szűz.
2020. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2020. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon
2020. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon az. Menj fizetőshöz!
2020. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csicuki ***** válasza:
Akkor gáz ha annak érzed de rosszul fogjátok fel a dolgot. Mindenki megtalálja a párját erre kell gondolni. Csak van akinek ez egy kicsit később jön el. Ezért tenni is kell.
2020. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ahelyett hogy ezt itt megkérdezted volna már bevághattad volna valakibe...
2020. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Körülményektől függ. Ha egy teljesen átlagos, normális srác vagy, akkor gáz, mert csak meg kellene erőltetned magad és élni az élet adta örömökkel. Ha ronda, esetleg beteg vagy, vagy valami trauma ért, stb. és emiatt nem volt alkalmad nővel lenni, akkor nem gáz.
2020. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!