Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha már szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha már szexeltetek alkalmi kapcsolatban szűz fiúval, pasival, akkor az hogy jött össze? Hogy teljesített a fiú elsőre?

Figyelt kérdés

Hány szűz pasid volt?

Hányadik partneteid voltak?

Hány éves voltál és ők?



2020. nov. 20. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

A legelső barátommal mindketten szüzek voltunk, egymáson tapasztaltuk ki ezeket a dolgokat, úgyhogy az elején ment a bénázás, de aztán közösen belejöttünk.


Ezután egy ideig csak alkalmi kapcsolatot kerestem, volt egy szűz fiú, aki utólag vallotta be, mert rakerdeztem. (Fogalma sem volt, hogy mit csinál, nagyon látszott rajta) hozzátenném, hogy a srác egyetemista volt, olyan 20-21 éves lehetett, én 20 voltam. Soha többé szűz fiú, főleg így a 20as éveim végére már kinőttem ebből szerintem.

2020. nov. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy ilyen volt vagy legalább is a másikra gyanakszom de nem vallaná be.

24 volt /akiről tudom/. Válogatós volt egy pöppet a lelkem. Mind testileg, mind szellemileg.

Nekem nyolcadik volt /fiatalabb voltam nála - akkor lehettem 20 vagy 21/.

Nem volt egy fenomenális élmény, de aztán belejött, még egy darabig tanítgattam.

2021. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!