Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján nagyon fog fájni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján nagyon fog fájni az első?

Figyelt kérdés
Ahogy felhelyezem a tampont már az se kellemes, ha ujjazom magamat az fáj... Eddig sosem mertem senkivel lefekudni mert félek h nagyon fog fájni...

2020. nov. 20. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Inkább hagyd. Értsd meg, nem vagy rá alkalmas.
2020. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nagyon fog fájni, én is így voltam vele. Ezért mindenképp olyannal tedd meg akivel szeretitek egymást, és nem azt nézi, hogy jól megd*jön rögtön. Így az első inkább a fájdalomról fog szólni. De megéri mindenképp, utána már jó lesz. Szóval a lényeg, hogy olyannal legyen aki óvatos lesz veled, különbem egy életre elveszi a kedved tőle.
2020. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha kellőképpen el tudsz lazulni és nem azon agyalsz hogy fájni fog, akkor nem fog fájni. Ez fejben dől el. Ne rágódj rajta.
2020. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 alonelyman ***** válasza:
35%
olyan fiút keress akinek kisebb, vékonyabb farka van,az nem.fog fájni az jó lesz pl: én :)
2020. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha mondjuk rendesen fel lennél izgulva, és nem a száraz hüvelybe történő tamponfelhelyezéssel példálóznál, akkor valószínűleg nem lenne semmi gondod a szex során sem. Először tanuld meg hogyan működik a saját tested, utána foglalkozz ilyen témákkal.
2020. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem kellene talán ennyire lekezelőnek lenni a kérdezővel, pláne egy olyan oldalon, ahol kérdezni lehet. Nem félhet talán? Vagy nem lehet kíváncsi mások tapasztalatára?

Kérdező, nem ijesztgetni akarlak, de nekem nagyon fájt (vér nem volt ennek ellenére, sokaknak van az is), pedig nedves voltam eléggé és nagyon akartam már az első alkalmat, nem féltem tőle (ezért nem hiszem azt sem, hogy ez csakis fejben dőlne el, ne múlna semmi az anatómián). Másodszor is fájdalmas volt, de már kevésbé, aztán kb a 6. alkalomnál teljesen elmúlt. Ilyen is van sajnos, de azért nem kibírhatatlan a fájdalom, ráadásul ezt mégis csak azzal csinálod, akit szeretsz és élvezni akarod, míg a tampon felhelyezésében ha keresel, se találsz semmi örömöt.

2020. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A tamponból is van kicsi és extra nagy... Száraz hüvelybe még nekem is kellemetlen néha. Ne abból indulj ki. Ha meg az ujjad nem megy be az azért van mert nem vagy felizgulva. Ha csak natúrba feldugom magamnak az ujjam nekem se megy kettőnél több be. De ha fel vagyok izgulva akár 4-5 is befér. Szóval... A logikáddal van baj. Gondolkozz azon, mi a bibi (az amiket leírtam). Nem vagyok tág p*na mielőtt valaki ezt írná ;)
2020. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez azért egyáltalán nem biztos.

Fizikailag sem ugyanolyan egy felfokozott izgalmi állapot, mint pl. az, amikor a tampont felhelyezed.

2020. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg rohadt sok múlik a partneren. Ha egy tahót fogsz ki, akinek a szeretkezés abból áll, hogy tolja tövig, ahogy csak tudja, akkor igen, garantáltan fájni fog, sőt, szenvedni fogsz.

De egy figyelmes, óvatos fiúval, aki érzékien csinálja, és akinek fontos az előjáték, nem kizárt, hogy egyáltalán nem fog fájni. Sőt, még élvezni is fogod.

2020. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan.
2020. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!