Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állandóan fel vagyok izgulva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan fel vagyok izgulva néhány napja. Nagyon rá vagyok kattanva egy férfira mostanság, de még nem is beszéltünk,csak látásból ismerem.Semmit nem tudok róla, lehet hogy nős is.Viszont annyira izgat, hogy már a falat kaparom. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Amúgy introvertált és szociális fobias lány vagyok, szóval az sem opció, hogy mással csillapítsam a vágyam, mert nem tudok közeledni emberekhez.

2020. nov. 21. 23:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nézd, ha rólam van szó, igen, házas vagyok, de ez egy cseppet sem akadály. Ennyivel beljebb vagy, úgyhogy küldheted a félreérthetetlen jeleket.🙃
2020. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod tevagy az? 😄
2020. nov. 24. 16:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Lehetek én is.
2020. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor legközelebb légyszi gyere már oda hozzám.!😜
2020. nov. 25. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!