Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek néhány férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány férfi miért nem érzi cikinek, hogy főként csak pisilésre használja a péniszét?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő szemében azért férfiatlan dolog, ha valaki nem is akar szexelni, illetve azt hangoztatja, hogy jól elvan egyedül is.
2020. okt. 17. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
És mi köze van a legtöbb nőnek, vagy más férfiaknak ehhez? Ki a fenét érdekel?
2020. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha neki ez így rendben van, akkor miért kellene hogy cikinek érezze? Mindenki döntse el mit akar, mi a jó neki és ahhoz baromira nincs szükség a többi ember véleményére.
2020. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Én 30 éves leszek tavasszal, de a farkam csak vizelésre szoktam használni, és nem azért, mert jól el vagyok egyedül is, ugyan is depressziós vagyok a magány miatt, a szex és a párkapcsolat hiánya miatt, de nem tehetek róla, hogy mindig elutasítást kapok a nőktől. A 20-on éves nőknek azért nem kellek, mert nem vagyok jóképű, meg kigyúrt, benga állat, kisportolt f.a.s.z, a 30 feletti nőknek szintén nem kellek ugyanezen okok miatt, a 40-60 év közötti nőknek meg azért nem kellek, mert belekötnek az életkoromba, hogy túl fiatal vagyok hozzájuk és ezért nem szexelnek velem. A 14-20 év közötti kis csajoknál meg szintén nincsen esélyem a korkülönbség miatt, mert ők meg már vénembernek, öregnek tartanak saját magukhoz képest. Szóval én jó eséllyel szüzen, párkapcsolatok nélkül fogom leélni az egész életemet. De már nem bánkódok ez miatt, szerencsére érdekelnek engem más dolgok is ezen a világon a szexen kívül.
2020. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom a szexet, de csak érzelmekkel. Szóval jól elvagyok nélküle évekig. Ezt buktad faszikám. 32,75 F
2020. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Te se érzed cikinek hogy az ujjaidat főleg provokatív hülyeségek gépelésére használod?
2020. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
3-as: igen, mert nyilván minden nőnek csak kigyúrt be ha állat kell -.-
2020. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
6-os, sok nőnek olyan kell. Szóval erről fölösleges vitázni. Amelyik nőnek meg vékony pasi kell, az is legalább jóképű pasit akar magának, mert a nők többsége, mint ahogyan a férfiak többsége is felszínes s.z.a.r. Amúgy meg nagyon sok a pénzéhes ember is, én meg csóró vagyok, így az aranyásó nőknek sem kellek. Engem gimnáziumban rengeteget csúfoltak a lányok, hogy bottal se piszkálnának meg engem, meg minden. Szóval nem tehetek róla, hogy mindenki pálcát tör a fejem fölött a külsőm miatt. Régen egyébként én is felszínes voltam és fullos testű nőt akartam magamnak, de már évek óta nagyon tudnék örülni egy nem túl szép arcú, átlagos testű, vagy duci nőnek is. Én már undorodom ettől a felszínes világtól, amiben élnem kell, régebben ezért akartam meghalni és öngyilkosságot elkövetni, hogy ne kelljen ezen a bolygón, meg ebben az országban élnem a sok rohadt, felszínes férfi és nő között, akiktől undorodok. De már nem akarok meghalni, élni szeretnék még ameddig csak lehet, mert egy nő sem ér annyit, hogy megöljem magam végette.
2020. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem a legtöbb nő, én úgy vagyok vele h inkább használja csak pisilésre, minthogy minden szembejövő csajt megdugjon. Persze az oka nem mindegy, ha azért nem szexel senkivel mert ilyen életunt depressziós nőgyűlölő, vagy pedig nem képes megkedveltetni magát egy nővel sem, az már alapból kuka.

De nálam elég nagy pozitívum az, ha előttem nem volt számottevően sok partnere, mert van tartása és nem dugna meg minden csajt aki felkínálja magát neki.

2020. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
#7 megnéznék privátban egy képet rólad és szívesen segìtek tippekkel, hogy mivel válhatnál vonzóbbá:)
2020. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Az a bajod, hogy nem dugnak téged elegen, vagy mi?
2020. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!