Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek néhány férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány férfi miért nem érzi cikinek, hogy főként csak pisilésre használja a péniszét?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő szemében azért férfiatlan dolog, ha valaki nem is akar szexelni, illetve azt hangoztatja, hogy jól elvan egyedül is.
2020. okt. 17. 09:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Amikor felajánlod ezeknek a pasiknak hogy megdughatnak, akkor mit szoktak válaszolni, kérdező?
2020. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező: te érted a kérdésedet?
2020. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Őszintén, kinek mi köze ahhoz, hogy a másik dug vagy sem?
2020. okt. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"A 20-on éves nőknek azért nem kellek, mert nem vagyok jóképű, meg kigyúrt, benga állat, kisportolt f.a.s.z, a 30 feletti nőknek szintén nem kellek ugyanezen okok miatt"

--------------------

pontosan mi is akadályoz meg abban hogy elkezdjél sportolni, igényes ruhákba járni, rendesen táplálkozni, egyszóval többet adni magadra, heeeee????


Annyira szánalmas ez a sok picsogó idióta aki SEMMIT nem hajlandó tenni hogy bármi jobb legyen.

2020. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A negyven évem alatt én is azt tapasztaltam hogy a legtöbb nőnek a külső a legfontosabb. Én sem vagyok adonisz de modnjuk nekem mindig volt kapcsolatom, ha más nem megbeszéltük és szexeltünk. De el kell ismerni és be kell vallani a mai világ arról szól hogy mutat a fényképeken mellettem mikor pózolni kell, vagy van e autó ha van akkor milyen. Milyen ruhában jelenik meg ha márkás akkor frankó ha gagyi kínai akkor elhajtjuk. Ezt a ruhás témát teszteltük haverokkal mondjuk. És nem nem a csitrik lettek vele elkaszálva.Akkor pedig tegyük hozzá hiába jól néz ki a faszi meg kigyúrt meg pénzes, és mégis ezt választják pedig üti veri, csak használja utasítja, maga alá rendeli, bunkó,nem normális vele stb stb. Mint esetleg egy nem kigyúrt vagy csilli villi srác lenne mellettük de legalább rendes és normális. És nem nem nő gyűlölés sajnos hanem a valóság és tapasztalat. A világ hatalmasat változott és rossz irányba ,aki pedig ezt nem látja az vak és nyissa ki a szemét azt mondom.Ez pedig még csak a jéghegy csúcsa.
2020. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!