Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állandóan fel vagyok izgulva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan fel vagyok izgulva néhány napja. Nagyon rá vagyok kattanva egy férfira mostanság, de még nem is beszéltünk,csak látásból ismerem.Semmit nem tudok róla, lehet hogy nős is.Viszont annyira izgat, hogy már a falat kaparom. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Amúgy introvertált és szociális fobias lány vagyok, szóval az sem opció, hogy mással csillapítsam a vágyam, mert nem tudok közeledni emberekhez.

2020. nov. 21. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj
2020. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 érdeklődő35 ***** válasza:
70%
Masztizz. Aztán nézd a pasi rossz oldalát. Biztos van. És talán kiábrábdító
2020. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
És mi lenne ha lépnél felé? Mármint csak gesztussal vagy valami? Ha az ember akar valakit vagy valamit akkor tegyen érte
2020. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sosem csináltam még ilyet, mármint felszedni férfit. Szóval az nehéz lenne, Marad a vágyakozás.
2020. nov. 21. 23:28
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen érzést csak egy másik ember iránt érzett vágyakozás írhatja felül, vagy az ha ezt megkapod. A maszturbálás csak pillanatnyi kielégülés, felületes megoldása ennek. Hajts rá, mindent el lehet kezdeni valahol...
2020. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Három választásod van...

1) Adsz neki "jeleket" (a mosoly hasznos dolog) hogy tessék már hapsikám próbálkozni, szabad a pálya, gyere már ide és szólíts meg.

2) Kutyaharapást szőrivel és olyanra fókuszálod az energiáid aki viszonozza is.

3) Sem 1-es, sem 2-es és szenvedsz tovább.


Na melyiket választod?

2020. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Masztizz.
2020. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. A helyzet még rosszabb volt, mert viszonozta, abszolút kölcsönös volt, de mindketten házasok voltunk és emiatt nem lett belőle semmi. Nő létemre egy évig kapartam a falat (a férjemmel már előtte se ment, ezután végképp nem, mert én csak egyet tudok szeretni). Egy év után kerestem pótlékot, de messze nem éreztem iránta olyan vonzalmat, le is építettem hamar. Egyszerűen nem segített semmi. Pontosabban arra jó volt a kaland, hogy belássam, ő számomra nem pótolható és szép lassan elfogyott a libidóm. Egy évre rá megint próbálkoztam valakivel, de ő se tudta pótolni. Kb. 2 év alatt annyira lement a libidóm, hogy konkrétan képtelen vagyok maszturbálni is. Arról is csak az jut eszembe, hogy nem Vele vagyok.
2020. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mond el neki hogy mit érzel és ennyi, előtte döntsd el hogy mit szetetnel.

Komoly v csak alkalmi kapcsolatott.

Vagy...

Nyulj magadhoz.

2020. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaj, nehogymár szerelmet valljon egy pasinak! Ha így a semmiből odaállna a pasi elé, annyi is lenne a románcnak, max. felhúzná kétszer a farkára és kész.

Adjon jeleket, nyíljon meg egy kicsit, legyen esélyük megismerni egymást. Egy igazi férfi vevő lesz a jelekre, ha a vonzalom kölcsönös.

2020. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!