Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tudnátok adni néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok adni néhány tippet? Hétvégén randi és tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsot kérnék az itt segítő nőktől. Van egy pasi, aki nagyon tetszik nekem. Kb. fél éve szingli. Régóta ismerjük egymást, az utóbbi időben többször találkoztunk, néhányszor nálam is aludt. Nekem nagyon tetszik, egy remek férfi, de úgy tűnik nem tudtam felkelteni az érdeklődését még. Pedig próbáltam szép fehérneműben mutatkozni előtte, hozzá simulni. De nem értem célt. Most hétvégén nála fogok aludni, és szeretném szorosabbra fűzni ezt a kapcsolatot. Szeretnék célozni rá, de nem szeretnék túl nyomulós lennyi, mert ha mégsem jönne össze, akkor elég ciki lenne. Van valami jó tippetek? Én 25 vagyok, ő 30.

2020. nov. 11. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Együtt aludtatok és nem történt semmi?

Szerinem ne erőltesd a dolgot.

2020. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Kezd el simogatni odalent, ha erre se reagál akkor búza. :D
2020. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem meleg. Szerintem én rontok el valamit. Az igaz, hogy elég tapasztalatlan vagyok. Igazából, eddig mindig engem csábítottak el. Ez az első alkalom hogy nekem kellene ügyeskednem. Szóval biztos én bénázom el.
2020. nov. 11. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar tőled semmi olyat, szimplán csak barátként tekint rád. Mérlegelj, hogy megéri-e ezt beáldozni.
2020. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem benazod el, annyi az egesz, hogy baratkent tekint rad. Szerintem ne akard eroltetni, mert ha eddig nem tortent koztetek semmi, ezutan sem fog. Majd lesz jobb.
2020. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"néhányszor nálam is aludt. " Ez hogyan volt? Másik szobában, másik ágyon, de egy szobában, esetleg egy ágyban?
2020. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Négyes vagyok. Aludtam már én is lánybarátommal egy ágyban többször is, mégsem történt semmi, és nem is fog. Nem vagyunk egymás esetei, attól még lehetünk jóban.
2020. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem akkor elengedtem a dolgot.
2020. nov. 12. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!