Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van akkor, ha egy párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy párkapcsolat eljut odáig és kiderül, hogy mindkét fél szubmasszív? Ez a kapcsolat végét jelenti?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 12:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Hát beszéld meg vele, ha pedig tényleg szub, akkor jobban jártok mind a ketten, ha nem együtt folytatjátok.


Egyébként ha még csak nem is beszéltetek erről, miből gondolod, hogy ő szub lenne?

2020. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Egy domináns pár irányítása alatt el tudjátok képzelni az együttléteket?
2020. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Engem egy férfi ne akarjon irányítgatni, ez kbottul undorító!!
2020. okt. 29. 15:12
 24/35 A kérdező kommentje:

“ mindkét nő szub volt ahogy a legtöbb nő az, ”


Hogyhogy a legtöbb nő az szub? Azt hittem az emberek igen kis része vonzódik ehhez, most meg szinte minden nö már szub?

2020. okt. 29. 15:17
 25/35 anonim ***** válasza:
62%
Itt nem az a gond, hogy ki szub, meg ki nem, hanem hogy egyszerű vagy, mint egy faék... a világról szerzett tudásod, meg nagyjából szintén ezt a szintet képviseli.
2020. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Miért? Mert nem hagyom azt, hogy egy férfi irányítson?

Én arra izgulok ha egy lány szadista és fizikai fájdalmat okoz nekem vagy akár másoknak.

Egy férfi miért izgatna? Heteró vagyok

2020. okt. 29. 15:24
 27/35 A kérdező kommentje:
Nekem valójában felesleges ez a BDSM körítés, egyszerűen csak legyen szadista és kész
2020. okt. 29. 15:25
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerintem te kevered az életet a bdsm el...

Először is a legtöbben ha van is fétisük akkor is vanila vonalat képviselnek ami azt jelenti hogy a szexuális életük akkor kielégítő ha a nő a befogadó fél(szub) a férfi pedig a domináns aki magáévá teszi a nőt.


Ez lenne az "alap" vagy átlagos beállítás az embereknél.Hozzá tartozik ehhez hogy szub és szub között is van különbség...van hogy egy nőnek a kemény behatolás kielégíti a szub énjét de vannak akiknek több kell pl szpatás vagy hajhúzás, csúnya beszéd de ezek már koránt sem tartoznak a vanila kategóriába mert tartalmaznak egy bizonyos fokú megalázást, kihasználtságot.


Szerintem te kedves kérdező most éppen belső konfliktusba vagy a társadalmi elvárásokkal és a saját belső szexuális késztetéseddel...ettől nem kell megijednek szerintem mindenki át esik egyszer ezen aki ezekre az utakra téved, beleérve magamat is.A megfelelő személyre van szükséged/etek akiben megbízol és akinek átmered engedni a kormányt úgy hogy utána nem kürtöli szét a világnak a szexuális orientációd mivel a mai társadalom még nem áll készen hogy mainstreamként kezeljen ilyen dolgokat.

2020. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

A szopatás miért számít szub dolognak?

Berakom a legféltettebb testrészem a nő éles fogai közé aki bármkkor leharaphatja. Nagy veszélyben vagyok.

Egy nő simán ketté tud harapni egy fogkefét is. Tudom, mert ez a másik fétisem.

Szerintem a szopás pont hogy inkább a férfi számára szub

2020. okt. 29. 17:48
 30/35 anonim ***** válasza:

Érdekes meglátás viszont ha esetleg még nem találkoztál volna vele valamilyen formában akkor elmondom hogy a "térdelés" az szinte minden kultúrában egy fajtája a behódolásnak és az uralom elismerésének feletted...ehhez még hozzá jön az hogy te vagy az aki a kényeztetést adja és nem az aki kapja.

Azt nem mondom hogy a veszély nem valós de ha csak a nő nincsen eget rengető veszélyben vagy nincs valamilyen mentális rendellenessége akkor aligha fog hasonló történni.

De egyébként vicces mert az én barátnőm is úgy gondolta hogy a szopás az azért a férfi számára szub mert hogy ő irányít viszont végig gondolva hamar észrevette hogy ez azért nem éppen ilyen meglátásban működik különben a férfiak sem dobálóznának egymással olyan mondatokkal mint a szpjál le vagy szpd ki a gcm....stb...

2020. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!