Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elrontottam a kezdeményezést?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a kezdeményezést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18/F vagyok, van egy barátnőm (16 éves), tegnapelőtt itt aludt nálunk én pedig le akartam vele feküdni úgy, hogy orál után mondtam neki, hogy van nálam gumi régebbről. A "régebbről" szó hallatán megkérdezte, hogy minek van nekem, mondtam, hogy szüleimtől kaptam, mikor bulizni kezdtem, hogyha lenne valami legyen. Ezután megkérdezte, volt-e valakim, mikor kaptam, mondtam hogy nem, erre pedig csak azt válaszolta, hogy "jó".

Nem lett a dologból semmi, másnap sem, pedig akkor is itt aludt.

4 hónapja vagyunk együtt, már nagyon szeretném, de nem tudom miért nem adja rá magát. Mi a véleményetek? Rosszul csináltam?



2020. okt. 28. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem a "régebbről" szóval rontottad el.

Próbáld megmagyarázni, vagy légy türelmes.

2020. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Részben rosszul, részben jól... azt jól csinálod hogy kezdeményezel, s azt is hogy ha azt mondja nem akkor megállsz. Sok még benne a félsz, a bizalmatlanság azt kell megszűntetned benne. Hogy ez mennyi ideig fog tartani... hát barátom lehet már a következő alkalommal lesz "minden" de az is lehet 2 év múlva sem. Nem ismerjük a csajod nem tudjuk megmondani. Neked kell eldöntened meddig vársz (mondjuk azért ha szeretitek is egymást akkor legalább 5-6 alkalmat "illik" megvárni és utána megkérdezni mi a baj).
2020. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem bántásból, de erről a régebbről szóról nekem is az ugrott volna be, hogy a régebbi kapcsolatodból maradt...nekem is elvette volna a kedvem, főleg ilyen fiatalon
2020. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Na ezért kellene több könyvet olvasni. Lenne szókincs, lenne mondatalkotás a fejben. A szándék jó ha a körítés sz@r.

Igen öcsém, ezt elrontottad és szúrtad. Ha csak simán nyalod a csajt és duma nélkül előveszed a gumit és megmutatod, tudhattad volna a választ cirkusz nélkül. Ha nem tudsz beszélni kényes helyzetben legalább tudj róla és ne beszélj.

Egyébként meg simán nyalhattad volna orgazmusig a csajt és a második menetre előkészíthetted volna a csomagolást.

2021. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!