Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van akkor, ha egy párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy párkapcsolat eljut odáig és kiderül, hogy mindkét fél szubmasszív? Ez a kapcsolat végét jelenti?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 12:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%

Kérdés, mennyire fontos a szex. Nem a végét, de mindkét fél flusztrált lesz. Nekem az első nejem volt nagyon domináns és sajnos én is. Nem is ment a dolog. Keressetek esetleg domot, de ez most nem önreklám volt.


F, 41, dom

2020. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem fog eljutni, mert ez már az elején érződik.

Egy dominanciára vágyó nő nem fog összejönni egy papucs fiúval, ahogy egy erős nőre vágyó férfi sem fog összejönni egy törékeny virágszállal

2020. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen szó nem létezik, hogy szubmasszív.
2020. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

nem feltétlen


én beszélgettem már olyannal akik arra vágytak, hogy mindkettejüket uralja egy harmadik fél (ők fiatalok voltak) és olyannal is akik megélték (ők már 40+-osak voltak)

2020. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
szubmasszív,flusztrált....nekem az ilyen helyesírás zárna ki minden kapcsolatot. Amúgy ja, ebből ritkán lesz párkapcsolat, ha mégis, akkor pedig nem vezet jóra.
2020. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Valóban hibáztam a laterális-tremuláns hang felcserélésében. Én meg az ilyet, mint az ötös, oldalba rúgnám, hogy ha már nem lehet nála egy szóban sem hibázni, mutassa meg, olyan erős-e, mint amilyen okos is. Nyilván egyik sem!


Az első!

2020. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Már korai szakaszban zátonyra fut ha teljesen szubmIsszív mindkét fél (i-vel írják) mivel nem találnak vonzót a másikban nincs meg a "kémia". Ha menet közben fedezik fel a szexualitásukban ezeket a vágyakat, akkor vagy időnként "szerepet cserélnek" a másik kedvéért, vagy ahogy fent is írták bevonnak egy domináns harmadik személyt a vágyaik megélésére.
2020. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Miért, akkor hogyan kell írni? Mi az hogy nincs ilyen szó?
2020. okt. 29. 12:44
 9/35 A kérdező kommentje:

Jó akkor szubmisszív

De akkor 2 félt is be kéne vonni, nem csak egyet

2020. okt. 29. 12:44
 10/35 anonim ***** válasza:
54%
#6 Nő vagyok. Nem az a dolgom, hogy erős legyek. El is fogadnám, hogy véletlenül felcserélted, de az agresszív reakciód meg is mutatja a szellemi szintedet. Nem dom vagy te, hanem vadbarom.
2020. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!