Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Mi az izgató egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Mi az izgató egy foglalt pasival való szexben?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdem, akik szeretőjük egy foglalt férfinak vagy csak belemennek velük kalandokba. Ebben mi a jó? Simán izgalmas vagy a női rivalizálás is benne van a dologban? Mondjuk a tudat, hogy ezzel lenyomjátok, megalázzátok a másik nőt?

2020. okt. 27. 19:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, te nő vagy, vagy férfi?
2020. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
ez miért lényeges a kérdés szempontjából?
2020. okt. 27. 20:41
 23/34 anonim ***** válasza:
Számomra lényeges. könnyebben tudnék válaszolni a feltett kérdésre.
2020. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megcsalta a fickója és most rbancozik egy kicsit, hogy jobban érezze magát.
2020. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
39%
A korosztályomban minden vonzó férfi foglalt, szóval vagy foglalttal szexelek vagy valakivel aki nem vonz. Alapból nem gerjedek arra, hogy más pasijával vagyok, de ha az életben akarok még vonzóval együtt lenni, akkor nincs más, csak a foglaltak. Mielőtt le lennék ri..bancozva, pont emiatt nem szexelek inkább senkivel. Két férfi volt, aki foglalt volt, az egyikbe szerelmes voltam, a másikkal őt akartam elfelejteni. Egy idő után szerelem nélkül nem érte meg nekem az egész. Nem szerettem azt se, amit a párjával tesz. Én zártam le. Akibe szerelmes voltam, vele nem tudtam volna lezárni soha.
2020. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
56%
#23, szerintem egy nem is érintett pasi a Kérdező, aki néhány csalódás után, épp most készül megfejteni a női lélek híres, megfejthetetlen titkát!
2020. okt. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

23! Nem, csak könnyebben tudnál személyeskedni.


24! Hol a bizonyíték, kisköcösg?


26! Hol a bizonyíték? Ne személyeskedj meg ne feltételezgess!

2020. okt. 28. 17:16
 28/34 anonim ***** válasza:
Felrekurt a csavoja azt itt eli ki a duhet a pina :D
2020. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
28! Be is tudod bizonyítani vagy csak trollkodsz?
2020. okt. 28. 17:22
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem kell bebizonyítani semmit, a hülye is látja.
2020. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!