Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Mi az izgató egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Mi az izgató egy foglalt pasival való szexben?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdem, akik szeretőjük egy foglalt férfinak vagy csak belemennek velük kalandokba. Ebben mi a jó? Simán izgalmas vagy a női rivalizálás is benne van a dologban? Mondjuk a tudat, hogy ezzel lenyomjátok, megalázzátok a másik nőt?

2020. okt. 27. 19:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
30%

Az, hogy megszerzed valaki mástól, vagyis, hogy legyőzöl egy ismeretlen vetélytársat. Amúgy pont ugyanaz mint ami egy férfinak izgató egy foglalt nő megszerzésében.


Privit nem kérek perverz kis pöcsök.

2020. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
48%

Semmi. Sőt, kifejezetten sz@r.

De én beleszerettem egy ilyen férfiba, szóval elég nagy szívás az életem...

2020. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
1-es, akkor fordítsuk meg ezt a dolgot a férfi szemszögéből nézve. Kapott egy r*bancot aki felkínálták neki magát és csak simán élt a lehetőséggel. De mivel ugyanúgy a barátnőjével vagy a feleségével marad, te nem szereztél meg semmit, csak a ringyó nevet.
2020. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kifejezetten az izgat, hogyha van valakije. Nekem nem ez alapján kezd el tetszeni valaki, vagy vonzó lenni.

Persze, tetszik, hogy “elérhetetlen”, de nem kezdek nős férfival, mert számomra etikátlan.

2020. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%

"Kapott egy r*bancot aki felkínálták neki magát és csak simán élt a lehetőséggel."

- Ez a te fantáziád.


"De mivel ugyanúgy a barátnőjével vagy a feleségével marad, te nem szereztél meg semmit, csak a ringyó nevet."

- ezt úgy hívják szerető. Ha szerinted minden szertő ringyó, akkor persze érthető. De nekem a férfi ugyanúgy szeretőm, ki mondta, hogy más körülmények között megtartanám? Akkor őt mindek nevezed? Valakinek aki elárulja a feleségét meg a gyerekeit? Melyikünk a rosszabb?

2020. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

”Ez a te fantáziád.”

Nem, ez a valóság.


” Ha szerinted minden szertő ringyó, akkor persze érthető”

Miért, micsoda?

2020. okt. 27. 20:05
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Jellemző, hogy többi kérdésre nem válaszoltál. Dehát egyszerű embereknek egyszerű válaszok: mindig a nő a hibás!
2020. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

#1, "Amúgy pont ugyanaz mint ami egy férfinak izgató egy foglalt nő megszerzésében."

Ez egyáltalán nem így van, kedvesem!

A férfi meg akarja dugni a nőt, de jellemzően nem izgatja, hogy van valakije, míg a nők egy jelentős részének pusztán attól lesz kívánatos a foglalt férfi, hogy foglalt. Teljesen mások az indítékok!

2020. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

”mindig a nő a hibás!”


Még jó, hogy mást sem csinálsz, csak a féfiakat hibáztatod :)

2020. okt. 27. 20:08
 10/34 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalánb nem hibáztattam a férfiakat.
2020. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!