Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Mi az izgató egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Mi az izgató egy foglalt pasival való szexben?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdem, akik szeretőjük egy foglalt férfinak vagy csak belemennek velük kalandokba. Ebben mi a jó? Simán izgalmas vagy a női rivalizálás is benne van a dologban? Mondjuk a tudat, hogy ezzel lenyomjátok, megalázzátok a másik nőt?

2020. okt. 27. 19:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudok rájönni, Kérdező, te egy megcsalt nő vagy, vagy... őőő várj, de rájöttem, te egy megcsalt nő vagy :) Szerezz te is szeretőt, és akkor kvittek vagytok a férjeddel, vagy kérdezd meg tőle, mit nem kapott meg tőled, amit egy másik nőtől igen.

4-essel értek egyet, azzal a különbséggel, hogy én simán kezdek vele - ha tudom, hogy nős, nem én kezdeményezek, de ha ő megtette, és nekem bejön mint férfi, akkor mosom kezeimet. Két ember között lévő kapcsolathoz nekem nincs közöm, csak akkor, ha én vagyok az egyik a kettőből - ez esetben viszont nem én vagyok ugyebár.

Mielőtt még jönnél a ribizlizéssel, voltam már a f.sz másik végén, nem is egyszer, gondolom karma is a bitch, de nekem legalább volt annyi eszem, hogy nem a másik nőt hibáztattam, nem tehet róla, hogy a. a palim egy féreg, b. én vagyok az, aki nem tesz meg mindent, hogy megelőzzem a bajt. Javaslom ezt a fajta hozzáállást neked is!

2020. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Tetszik, hogy ennyire beleláttok mások fejébe lol
2020. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha a kérdéssel foglalkoznál és nem személyeskednél, meg feltételeznél fas.zságokat?


”ha tudom, hogy nős, nem én kezdeményezek, de ha ő megtette, és nekem bejön mint férfi, akkor mosom kezeimet.”


Épp ezaz, hogy mosod kezeidet, de te is ugyanúgy hibás vagy. Vagy ahogy te mondanád féreg :D

2020. okt. 27. 20:22
 14/34 anonim ***** válasza:
95%
Férfiként mondom, hogy igen, a férfi is hibás. De a nő sokkal. Figyelj fejre is állhatunk, ha ti nem akarjátok akkor nem lesz ott semmi.... Mindig a nő dönt.
2020. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%
ööö... miért ha a férfi nem akarja akkor a nőnek van esélye?
2020. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
21%

Ez tény, ahogy a 14-es mondja, de mondjuk a nő is fejre állhat, ha az adott foglalt férfi nem akar semmit, nem lesz semmi, nem?

Egyébként kérdező, ha szerinted f.szság, amit FELTÉTELEZEM, akkor mit vadulsz meg r.bancozol le másokat, akik lefekszenek egy foglalt emberrel?

És igen, mosom kezeimet. Nem az én kapcsolatom. Nem mondtam, hogy nem vagyok hibás, de az esetek legnagyobb részében, ha velem nem, majd lefekszik mással az a bizonyos félremenő fél. És egyébként nekem sosem kell egy ilyen, pont ez a tiszta az egészben, szexelni lehet vele, de engem is ugyanúgy megcsalnak, mint az aktuális párját.

Fordítva: mikor engem csaltak meg, én akkor is úgy álltam hozzá, hogy ha valaki el tudja vinni, akkor vigye. Akármennyire fájt, ez az igazság.

2020. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Férfiak mindig akarnak szexelni
2020. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
*megcsalna - megcsalnak helyett
2020. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ja mert az nem sztereotípia, hogy a férfiak mindig akarnak szexelni, egy, kettő, akkor most végülis mit veszekszünk? Ha mindig akarnak szexelni, akkor ők fel vannak mentve, mert ha nem lennének itt mások miatt ler.bancozott nők, szegényeknek nem kellene beleesniük a csapdába? Mivan? :D
2020. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem vadultam meg, de egy foglalt emberrel ba.szó nő mitől nem rib.anc?
2020. okt. 27. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!