Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire kínos szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire kínos szüzesség elvesztése közben? Vagy egyáltalán kínos-e?

Figyelt kérdés
Két napja vesztettem el az egyik fiúbarátommal. Kb gyermekkorom óta ismerem, és tényleg nagyon megbízom benne. Az utóbbi időben már többek vagyunk mint csak barátok, de eddig egyikünk sem mondta hogy járnunk kéne. Igaz ő már utalgatott rá.. Én 18 vagyok, ő 20 lesz, és kettőnk közül csak én voltam a szűz. Nem volt semmi kényszer egyikőnk részéről sem, szimplán csak úgy éreztem hogy el akarom veszíteni, ki akarom próbálni a szexet. Szóval szexeltünk, amit egy kicsit sem bántam meg. Előtte is pettingeltünk már, meg nyalt már ki előtte, szóval nem rögtön szexxel kezdtünk. Mikor Szexelni készültünk akkor is nedves voltam nagyon, viszont a behatolás iszonyatosan fájt. Az tény és való hogy szerintem nem a legkisebb mérete van a fiúnak, de kB ilyen fájdalmat még nem éreztem. Pedig előtte tényleg felizgatott rendesen, és szépen lassan, fokozatosan hatolt be. Viszont volt egy pont, mikor annyira fájt hogy bekönnyeztem, és mondtam neki hogy vegye ki. Ő ezt meg is tette, de egy idő után. mondtam neki hogy folytassuk. Utána szintén fájt még, de feleannyira sem mint az első behatolásnál. Szóval szerintetek kínos az hogy így szex közben mondtam neki hogy húzza ki mert nagyon fáj?
2020. okt. 24. 09:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első behatolásnál ez nem hogy nem kínos, de teljesen várható. Idővel elmúlik a fájdalom és marad az élvezet.
2020. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Az a kínos, hogy baráttal. A barátok nem szoktak lefeküdni egymással. Képzeld már el, ha időközben megismersz mást, vagy ő, akkor majd egyik napról a másikra leálltok a szexszel és megmaradtok ismét csak barátok? Mégha sikerül is, és bár nem fog tudni róla az új delikvens, mégis milyen tudatban fog veled vagy vele járni? Ó, hisz ti csak barátok vagytok. Ja, előtte meg qrtatok x időn át. Nem lennék az új ember helyében bmeg.
2020. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kínos, nem is értem miből gondolod, hogy az. Pláne első alkalomnál. Természetes hogy fáj, sokaknak fájdalmas, és akkor persze hogy szólsz.

A srác pedig úgy viselkedett, mint egy normális férfi, kivette, odafigyelt rád.

Én nem tudom, lehet én vagyok szerencsés, a párjaimmal nekünk mindig természetes volt, ha bármi van, megbeszéljük. A mostani (remélhetőleg utolsó) párommal például bénáztunk az első alkalommal, pedig már 30on túl vagyunk mindketten, semmi probléma nem volt belőle. Sőt én is szóltam már, hogy fáj (fertőzésem volt, csak még nem volt tünete), kivette, nem haragudott, inkább aggódott. Ez a normális szerintem.

2020. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
12-es, személyes véleményt erről senki nem kért...
2020. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök normális. Bármennyire is próbálsz lazítani ilyenkor, teljesen nem tudod elengedni magad, mert nem ismered még az érzést, azt, hogy mire számíts. Valószínűleg a következő alkalmak sem lesznek még teljesen felszabadultak, de nem is lesz már olyan fájdalmas 🙂

És nagyon jól tetted, hogy mertél szólni a fiúnak, a nők többsége szerintem inkább hallgat.

2020. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt! Hogyha még tervezitek a jövőben folytatni a dolgokat, akkor nagyon is jó, hogy az elejétől kezdve őszinte voltál/őszinték vagytok egymással. Merd mindig jelezni, mikor jó, mikor nem jó, stb. A nyílt kommunikáció sokat fog segíteni, hogy később még jobban érezzétek magatokat együtt :))
2020. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!