Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire kínos szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire kínos szüzesség elvesztése közben? Vagy egyáltalán kínos-e?

Figyelt kérdés
Két napja vesztettem el az egyik fiúbarátommal. Kb gyermekkorom óta ismerem, és tényleg nagyon megbízom benne. Az utóbbi időben már többek vagyunk mint csak barátok, de eddig egyikünk sem mondta hogy járnunk kéne. Igaz ő már utalgatott rá.. Én 18 vagyok, ő 20 lesz, és kettőnk közül csak én voltam a szűz. Nem volt semmi kényszer egyikőnk részéről sem, szimplán csak úgy éreztem hogy el akarom veszíteni, ki akarom próbálni a szexet. Szóval szexeltünk, amit egy kicsit sem bántam meg. Előtte is pettingeltünk már, meg nyalt már ki előtte, szóval nem rögtön szexxel kezdtünk. Mikor Szexelni készültünk akkor is nedves voltam nagyon, viszont a behatolás iszonyatosan fájt. Az tény és való hogy szerintem nem a legkisebb mérete van a fiúnak, de kB ilyen fájdalmat még nem éreztem. Pedig előtte tényleg felizgatott rendesen, és szépen lassan, fokozatosan hatolt be. Viszont volt egy pont, mikor annyira fájt hogy bekönnyeztem, és mondtam neki hogy vegye ki. Ő ezt meg is tette, de egy idő után. mondtam neki hogy folytassuk. Utána szintén fájt még, de feleannyira sem mint az első behatolásnál. Szóval szerintetek kínos az hogy így szex közben mondtam neki hogy húzza ki mert nagyon fáj?
2020. okt. 24. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
egyáltalán nem gáz, pláne, hogy figyelmesnek tűnik, hogy meg tette.
2020. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, és jól tetted, hogy szóltál!
2020. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 alonelyman ***** válasza:
68%
ezért mondom el mindig 100x hogy ismerkedéskor méretről is beszélni kell, ki milyet szeret mielőtt szexre kerülne a sor!
2020. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha valamit érzel hogy neked kellemetlen nem gáz egyáltalán hogy szólsz érte, nem kell kényszerből csinálni ha fáj. kommunikáció fontos hogy jelezd közben ha fáj, jól tetted hogy szóltál c:
2020. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kínos

20/f

2020. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes,hogy az első ilyen volt.

Szerintem rengeteg lány van aki hasonlóan élte meg.

Az én sztorim is kb ugyan így történt mint a tied.

2020. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, kiderült hogy a pasid figyelmes, és az ágyban sem veszti el a fejét, hanem foglalkozik vele hogy miként jó számodra.
2020. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínos. Jól tetted hogy szóltál. (Az első nekem is nagyon fájt, úgy éreztem szétszakadok. Úgyhogy meg tudlak érteni.)
2020. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos, megvan a varázsa ennek a szüzesség elvesztése folyamatnak. Nem kínos, sőt.
2020. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak lenne nekem egy ilyen lány barátom ^^

Egyáltalán nem kínos. Az első behatolásnál elő szokott ez fordulni. Szépen fokozatosan lehet bemenni. Az elején javaslom a síkosító használatát függetlenül attól, hogy mennyire vagy nedves.

24F

2020. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!