Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha levetkőzés után ilyen testet látnátok?

Figyelt kérdés
Egy műtét miatt a mellem alatti résztől egészen a szeméremcsontomig fel lettem vágva és még èvek múltán is nagyon látszik a nagyméretű heg.

2020. okt. 10. 14:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Valószínűleg váratlanul érne, de mivel nem láttam, ezért nem tudom megmondani, hogy pontosan mit éreznék a leírtak láttán.
2020. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:

Nyuszika! Kb így nézel ki? Mert akkor jöhetsz.


[link]

2020. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 acelsziv ***** válasza:

Ha TÉGED nagyon zavar akkor két dolgot tehetsz:

1: Plasztika. Kérdezd meg, hogy mennyire lehet korrigálni egy beavatkozással.

2: Tetoválás. Nem vagyok híve a tetoválásnak, de nagyon szép megoldásokat láttam egy- egy heg eltűntetésére.

2020. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ha férfin látnék ilyet akkor nem zavarna.
2020. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy csajom aki szintén így volt...

Én imádtam őt

És nekem így volt tökéletes

2020. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Nyilván csak szóba kerül a téma még szex előtt. Plusz egy fotót csak mutatsz majd ruhában, pólót felhajtva (ha megvan a kellő bizalom). De nem csinálok belőle ügyet. Elfogadom hogy ez egy életmentő beavatkozás volt.

Nézd, az hogy elkerülhetetlen volt nem a te hibád. Semmi de semmi okom nincsen ezért dobni egy nőt mert emberileg attól lehet hogy totál összepasszolnánk (gondolom).

És ha én komolyat akarok akkor egy "vacak díszcsík" nem fog ki rajtam ha érted.

Úgyhogy fel a fejjel. Ha legközelebb lapot osztanak, lehet a királyt kapod a pakliból. :)

2020. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, istenem de komolyan....
2020. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Főleg ha tudnám. Ha nem tudnám, akkor meglepődnék rajta, de ez meglepettség miatt lenne, nem azért, mert taszít.
2020. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Nekem 2 laparom volt. A második utan a koldokom...hat, hogy is fogalmazzak nem lett túl esztetikus, de legalább élek:) Zavart a "hegcsillag", a színe sem a régi, szarul nez ki,de vegul vettem egy mély levegőt es megcsinaltattak a tini korom almat a koldokpiercinget. Nincs lapos hasam,sztem sosem lesz, sot csúnya is a koldokom, de életem egy van...jobban erzem magam igy :) Volt egy munkatars csajszi, akinek borhibai voltak, jart tucatnyi borgyogyasznal,kezeles hegyek, eredmeny szinte 0. Vegul arra jutott nem fogja szegyellni tovabb es tetovalassal egeszitette ki az egesz karos esztetikai borhibait. Azota jol erzi magat. Innen jott az otlet nekem is.

Szoval egyetértek a 33-al, tetovalas vagy plasztika. De amikor találsz egy hozzád illo ferfit, es eljutottok a szexig hidd el egyáltalan nem fogja érdekelni,mert Teged szeret hegestol.

2020. okt. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Semmit, elfogadnam !
2022. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!