Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha levetkőzés után ilyen testet látnátok?

Figyelt kérdés
Egy műtét miatt a mellem alatti résztől egészen a szeméremcsontomig fel lettem vágva és még èvek múltán is nagyon látszik a nagyméretű heg.

2020. okt. 10. 14:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
90%

engem ez a dolog akkor zavarna csak, ha emiatt gátlásos lennél és mondjuk lovaglás EMIATT lenne kilőve!

ha a partnerrel vagyok, akkor szeretem kiélvezni teljesen és nem gátol 1 heg


27F

2020. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
97%

Előre leszögezném, nem a szexhiány beszél belőlem van barátnőm. Ha szingliént belefutnék egy olyan nőbe, akinek ilyen forma méretű heg borítja a testét, talán pár másodpercre meghökkennék, de nem valószínű hogy elvenné a kedvem a játéktól. Mondom miért!


Ha eljutunk az ágyig, feltételezem valamiféle vonzalom kialakult közöttünk, mert talán nem tévedek ha azt mondom, nem vagy az a tipikus egy éjszakás kaland híve. Szóval ha mindketten rá vagyunk hangolva a másikra, felteszem mielőtt levetkőznél, elmondod hogy van ez a heg a testeden. Feltételezem hogy kellemetlen neked erről beszélni, tehát felkészülök arra hogy a látvány esetleg sokkoló lehet. De ha rábólintok hogy mehet a menet, nem zavar, akkor hagyd hogy megérintselek, hagyd hogy elfogadjalak, ne akard utálni helyettem azokat a forradásokat. Remélem lejött amit mondani szerettem volna. Adj esélyt annak aki "megérint"!

2020. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék itt senkinek képet küldeni róla, szerintem el lehet képzelni a leírásom alapján. Voltak azóta szexpartnereim, kapcsolataim is, minden pózt szeretek. Legtöbbször nem hozom szóba, csak magamban őrlődök, hogy a férfi mit fog hozzá szólni, nem fogja-e azt mondani, hogy inkább öltözzek fel vagy elég, ha a bugyimat leveszem, hogy ott ne lásson.
2020. okt. 10. 15:21
 14/41 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező! Nem a heg miatt nem kellenél..

F

2020. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
Ne küldj senkinek képet. Csak nekem. Tudod hogy én szeretlek.
2020. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki, hogy mire gondolsz.
2020. okt. 10. 15:24
 17/41 anonim ***** válasza:
66%
Hacsak nem terminátorrá műtöttek át, szerintem nem lenne szabad zavarnia senkit. Egy régi műtéti heg igazából csak egy vonal.
2020. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
81%

Abszolut nem zavarna. Voltam ilyen nővel. Első rànézésre meglepett, de nem zavar.

Sokkal vágylohasztóbb ha egy nő buta.

2020. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Végig csókolnám ott, hogy ne érezze magát kellemetlenül. Nekem is vannak hegek a testemen. Akivel pedig eljutok odáig, hogy szexelek ott nem fog kiábrándítani egy ilyen jelentéktelen dolog.
2020. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
A sok kanos kisfiú hogy csókolgatná... 😂😂😂
2020. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!