Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha levetkőzés után ilyen testet látnátok?

Figyelt kérdés
Egy műtét miatt a mellem alatti résztől egészen a szeméremcsontomig fel lettem vágva és még èvek múltán is nagyon látszik a nagyméretű heg.

2020. okt. 10. 14:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

60 centi vágás és varrás van a hasamon. Kicsit keloidos is egy szakasz.

Bikiniben járok, sőt, néha haspólóban. Engem sem és a partnereimet sem zavarta ezidáig. Szóval szard le.

2020. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Az enyém 30 cm-es. Én mióta megvan a hegem csak egyrészes fürdőruhát hordok, valamint a haspólóimat is odaadtam a barátnőimnek, nem akarom az embereket sokkolni a látvánnyal.
2020. okt. 10. 16:14
 23/41 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem az zavaró, hanem hogy volt azóta már mindenféle "kapcsolatod", pedig csak két éve történt.
2020. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy nem maradtam benne nem működő kapcsolatokban. 2 rövidebb kapcsolatom volt és 4 pasival voltam kapcsolaton kívül. Szerintem ez átlagos, nézz körül a férfiak között, nem kevés közülük hetente más lánnyal van. Szexre szükségem van, bármilyen csúnya is a hegem.
2020. okt. 10. 16:30
 25/41 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy zavarna. Te a hegeddel vagy tökéletes csak el kell fogadnod. És megtalálni azt a férfit aki szintén így vélekedik róla
2020. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok valakibe akkor nem számít 27f mondjuk még nem voltam sose nővel
2020. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vegyél egy mély lélegzetet és menj strandra bikiniben (vagy anélkül:-), vedd fel a haspolodat. Meglátod, hogy mennyire nem fog számitani a környezetednek és talán megnyugszol, hogy nincs veled semmi baj!!!
2020. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy átlagos az aktusok száma ennyi emberrel, de attól, hogy mások mit csinálnak, a két év alatt hat partnert nem fogja egyikünk se jobbnak vagy rosszabbnak értékelni. Az is egy dolog, hogy nekem ennyi már soknak számítana másnál, de ez én vagyok - csak máshogy gondolkodunk, ennyi.

Bocsi, nem akartam elterelni a témát, sem általános véleményt megfogalmazni.

2020. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen partnereid vannak.. Nyilván az értelmesebb még ha nem tetszik nekik sem fejezik ki. De szerintem egy heg annyira nem nagy dolog mint te azt gondolod.
2020. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, mutass képet. Ezt látni kell.
2020. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!