Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megmundorodtam a páromtól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmundorodtam a páromtól, mert pisilés után nem törli le a péniszét, és így várja el tőlem az orált. Ráadásul volt olyan nem egyszer, hogy büdös is volt neki, meg mintha ragadt volna.. Szerintetek is, fair hogy ezek után szakítok vele?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,egy 35 éven felüli férfinak nem nekem kellene a figyelmét felhívni arra,hogy tisztálkodj már meg..Ezt egészen pici korban már megtanuéja az ember. ( Jobb esetben!!)És még ennek ellenére elvárná...hogy orálisan kényeztessem..nálam teljesen betelt a pohár..nem fogok neki könyörögni az biztos..

És az a plána az egészben,hogy ezt már több korábbi kapcsolatomban felfedeztem, hogy az ő micsodájuk sem volt épp tiszta,és illatos. Van fürdőszoba, minden adott. Szerintem félreállna a szájuk, ha fordított esetben én nem tenném rendbe magam alul..Nem nagy elvárás ez részemről, legalább is úgy gondolom.Hiába volt a sok figyelmeztetés..


2020. szept. 28. 15:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%

#20

Víztakarékosságból kitűnő megoldás a mosdókagylóba hugyozás. A WC öblítése fogyaszt 6-9 liter vizet, plusz fél liter amivel utána a csapban megmosom a kukacot. A csapba hugyozás öblítése fogyaszt összesen 1 litert, de ebben már benne van a kukac elmosása is.

Én így küzdök a klímaváltozás ellen, ez a fenntartható megoldás.


A csapba vizelés pont hogy a felnőtt, középkorú ember sportja, nem gyermeteg dolog.

Gyerek egyrészt fel se éri a mosdókagylót, másrészt egy gyereknek nincs igénye az altesti tisztaságra, mert nincs partnere, nincs szexuális élete, a hormonjai még nem robbantak be, így nincs olyan penetráns szaga az izzadt heréinek, mint egy felnőtt férfi esetében.


Tessék csak nyugodtan a mosdókagylóba vizelni és utána farkat mosni. Szarás után meg feneket mosni. A nők eleinte agybajt kapnak a csapba vizeléstől, de sokkal tisztább, mint WC csészébe rosszul célozni, szétfröcskölni a hugyot mindenfelé.

Nők is nyugodtan moshatják a muffot vizelés és a popsit szarás után. Csak tessék egy kis törölközővel szárazra törölni. Ez az alap higiénia a világ nagy részén.

2021. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%
Hol marad a kémia? “Ne fürgyé le!”
2021. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
24%
Ezek szerint te dugás előtt nem zuhanyzol és a bulád mindig illatos undoritó lotyó
2021. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen bunkóval hogy tudsz élni?
2021. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak a húgyból kedves 21-es lepárlanak dolgok, amik le rakódnak a lefolyóba, és a kagylóra! Más különben nem higiénikus.
2021. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!