Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem ha a csajom megpisilt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ha a csajom megpisiltet. Fogja végig meg le is rázza meg minden 😂. Ez gyakori? Ő azt mondja hogy még nem csinálta.

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
pár éve nekem is ki akarta próbálni a csajom, hogy milyen, ha tartja...nagyon megemelte mondjuk :D
2020. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én is kipróbáltam már csak kíváncsiságból.
2020. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Próbáltam hogy milyen vele célozni 😁
2020. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom ez a csajoknak inkább vicces. A célzás az nem nagyon megy 😄
2020. jún. 10. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer-kétszer próbáltam már, de inkább csak kíváncsiságból vagy poénból. Az én tapasztalatom egyébként az, hogy a célzás a pasiknak sem megy mindig feltétlenül. Pláne részegen, vagy mondjuk ha éjszaka mennek ki a vécére félálomban. Szóval eléggé sportszerűtlen egy lányt ezért kinevetni, vagy számonkérni rajta, amikor jó eséllyel először próbálja. ;)
2020. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van 5#. :)
2020. jún. 10. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen rendben van, ha nem kőkontervatívok vagytok akkor semmi nincs benne, sőt jó hogy meg tudtok ennyire nyílni egymásnak és tudtok "játszadozni" is.
2020. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Sok ember (pár) van, aki szereti, pár éve volt itt erről szó.

Elég bizalmas kapcsolatot fejez ki.

2020. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is szeretem, de azt még jobban szeretem amikor én pisiltetem meg a csajomat 😜
2020. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is játszottam már ilyet, de nekem pont az tetszett hogy rángattam ide oda és slagoltam vele xD Jó nem durván, de így gyakoroltam az irányítását, és ment is, pár alkalommal volt ilyen, poén :D De nem izgatott fel meg semmi, csak jó kis közös móka volt, plusz szerintem teljesen normális ha egy lány kíváncsi erre, legalábbis én ezzel így voltam mert nekem ugye nincs.
2020. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!