Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha engem nem vonz szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha engem nem vonz szexuálisan, amikor a nők pisilnek?

Figyelt kérdés
Sőt, maga a női pisilés számomra kissé visszataszító, illetve vicces. Vicces azért, mert vicces látni, ahogyan gübbednek mondjuk a bokor mögött, visszataszító pedig azért, mert amikor pisilnek, az csapódik mindenfelé, lábszár, comb, nadrág, stb. Persze, ha wc-n ülve pisil valaki, az kevésbé visszataszító és vicces, bár nem tudom, hogy abban az esetben mennyire csapódik fel a vizelet.

2020. jún. 10. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális hogy nem izgat, az hogy visszataszító és vicces, pedig a másik véglet.

Mi is emberek vagyunk, ez pedig egy természetes emberi folyamat. Sem fetisizálni nem normális, sem pedig undorítónak találni csak mert nők vagyunk, és elvárni tőlünk hogy kipárologtassuk.

2020. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Manapság lassan ez lesz a fura.

Ahogy a szexualitás témakört böngészi az ember felteszi magának a kérdést, hogy manapság már mi számít normálisnak.

Már az is érdekes, hogy meg kell kérdezni, azt, amit kérdezel.


Kérdésedre válaszolva, nem. Nem baj. Teljesen normális.

2020. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csajod pisisex kedvelö vagy függő akkor ebből később lehetnek problémák.
2020. jún. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyusz. En siugro pozban pisilek. Nem lesz pisis semmi. Megedzodtek a combizmaim. De amugy miert kene latnia barkinek, mikor bemaszok a dzsungelbe.
2020. jún. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális, bár te olyan részletezettséggel "képiesen megfestve" írtad körbe hogy aligha közömbös számodra a téma.

Egyébként meg miért kellene mindennek mindenkinek tetszenie? Olyan ez mint a tengeri herkentyűk, van aki imádja, más elvan vele, de nem kér belőle ha nem muszáj, megint más meg már a szagától kiszaladna a világból.

2020. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem meg iszonyúan vonz 🤯 De én úgy gondolom, hogy egyikre sem mondhatjuk azt, hogy nem normális... kinek mi
2020. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!