Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, számotokra tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra tényleg vonzóbbak szexuálisan az ilyen nők?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akik lazák, el tudják engedni magukat, nem figyelnek minden pillanatban arra, hogy az összes szál hajuk jól álljon, minden szempillája tökéletes legyen.
2020. jún. 6. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted az olyan nő aki természetes, mentes minden megjátszástól? Persze.
2020. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen, és nem csak szexuálisan!
2020. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azokra a nőkre igaz, akiket természetesen valójukban szexuálisan vonzónak találok.
2020. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon nem segít ha valaki alkatra nem az esetem, csak ezért nem fogom megkívánni. Viszont ha az alap vonzalom megvan, akkor igen, számíthat, lehet ettől valaki vonzóbb.
2020. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál, az így egy teljesen vonzó, természetes viselkedés.


Ami nem azt jelenti, hogy aki ezzel ellentétben kényszeresen odafigyel minden apróságra, ne lehetne vonzó, sőt. De azért nem rossz az, ha önbizalmat nyer és idővel tud lazulni.

2020. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Brutalisan beinditanak az ilyen nok! Egyszeruen en is ilyen vagyok.... laza es leszarom h mit gondol a masik... nem fogok alca moge bujni (ha csak szex ha kapcsolat)

Mert igy is ugy is kiderul....

Imadom az olyan noket akik szexteren is ellazulnak es atelik az egeszet mert akkor nem olyan mintha nekrofil lennel egy boncterembe...

Igen is legyen laza es ne a kormet nezegesse/hajat igazgassa felpercenkent

2020. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok.

Szeretem azokat a noket akik termeszetesek es max csak egy kicsi alapozo van rajtuk... ok az oszinte nok (akik nem bujnak smink moge h jolnezzenek ki)

Es nem mellesleg ha szerepjateknal feltesz egy "k****$/ri*is" sminket az a latvany meginkabb beindit mert nem ez a megszokott h sminkeli magat

2020. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem menő, ha valaki megjátssza állandóan a nagy divatmajmot.
2020. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból is vonzónak találom akkor ez pozitívum de azért az alapvető higénia legyen meg. Az biztos hogy arra már rájöttem hogy akik túl sokat foglalkoznak magukkal rohadtul tudnak irritálni. Mikor 100 szelfit csinálnak hogy ki tudjanak egyet választani nagy nehezen és azt is még jól meg kell szerkesztgetni hogy ki merje rakni. Meg akik a 200 méterre lévő kis boltba is csak úgy mernek lemenni ha előtte "készülődnek"
2020. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!