Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megmundorodtam a páromtól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmundorodtam a páromtól, mert pisilés után nem törli le a péniszét, és így várja el tőlem az orált. Ráadásul volt olyan nem egyszer, hogy büdös is volt neki, meg mintha ragadt volna.. Szerintetek is, fair hogy ezek után szakítok vele?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,egy 35 éven felüli férfinak nem nekem kellene a figyelmét felhívni arra,hogy tisztálkodj már meg..Ezt egészen pici korban már megtanuéja az ember. ( Jobb esetben!!)És még ennek ellenére elvárná...hogy orálisan kényeztessem..nálam teljesen betelt a pohár..nem fogok neki könyörögni az biztos..

És az a plána az egészben,hogy ezt már több korábbi kapcsolatomban felfedeztem, hogy az ő micsodájuk sem volt épp tiszta,és illatos. Van fürdőszoba, minden adott. Szerintem félreállna a szájuk, ha fordított esetben én nem tenném rendbe magam alul..Nem nagy elvárás ez részemről, legalább is úgy gondolom.Hiába volt a sok figyelmeztetés..


2020. szept. 28. 15:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Aki undorodik a párjától, mert büdi, ott nincs meg a kémia! "Ne fürgyé má le!" Mindenkinek van punci, ill. farok illata. Még esetenként a tusfürdő sem álcázza 100%-ban. Az emberek többsége naponta, vagy 2 naponta fürdik, zuhanyzik. Ennyi idő alatt az ott élő baktériumok valamilyen illatot, szagot termelnek. Ha ez neked taszító, akkor a párod nem a te embered!! Az állatok is a szagok alapján találják meg a párjukat. Az embernél ez az ősi program el van nyomva. De azért mondjuk néha, hogy hú de jó kis punci szaga volt!
2020. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Akkor sok szerencsét a mosatlan rudikhoz. Remélem "szag" alapján megtalálod a hozzád illő,és az igényeidet kielégítő párodat.

Undorító vagy.

2020. nov. 8. 12:57
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el, neked lesz sokkal nehezebb, nem mindenki másnak. :)
2020. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A hozzád hasonló interneten idejét töltő trollok inkább kíméljenek. Te nem hogy hasznos válaszokat adsz, jobb volna ha meg sem szólalnál.
2020. nov. 8. 23:09
 15/25 anonim ***** válasza:
60%
Na igen, az trollkodás ha másoknak, és nem csak nekem nem egyezik a véleménye... értem. Csak akkor az arányokat tekintve itt nem én és a többi válaszoló trollkodik.
2020. nov. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

Arról nem beszélve, többen is leírták, egy bizonyos szintig ez beletartozik a szexuális életbe, nem patikába készül úgymond az ember, viccesen szokták mondani a szex úgy jó ha mocskos, és ha nem is szó szerint érted, de van benne igazság. Most épp mi van ha spontán jön meg hozzá a kedvük, pl nem otthon hanem a kocsiban és félrehúzódnak egy földútra, vagy bármi hasonló spontán helyzet.

Meg alapból is sokszor megöli az egész hangulatot mikor épp belelendülnének, és akkor jön a várj 10 percet, kimegyek a fürdőbe.

2020. nov. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%
Furcsa, nekem a nőkkel épp az volt mindig a tapasztalatom, hogy amikor begerjedtek, és szex felé ment a dolog, én akartam volna zuhanyozni menni, és ők fogtak vissza, egyáltalán nem igényelték. Bevallom, nekem sem volt undorító a punciszaguk, sőt, külön kértem őket, hogy hagyják meg úgy, ahogy van, mert engem begerjeszt. A mai, csökött ösztönvilágú, eltorzult generációban sikeresen elültették a reklámok, hogy minden undorító, ami természetes, a legjobb az a punci, amit flóraszepttel alaposan kisikáltak és utána befújták dezodorral, lehetőleg azt is csak folpack -on keresztül szabad nyalni, mert fertőzhet... Szerintem érdemes lenne áttérni a VR szexre, ahol nincs tesi kontaktus se, még a másik gusztustalan, izzadt bőrét sem kell megérinteni, és abszolút higiénikus, ha a VR szemüveg arccal érintkező szivacsbetétjét minden alkalom után kimossák...
2020. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%

Én sose törlöm meg vizelés után a cerkát. Hanem megmosom. Odaállok a csaphoz és pár másodpercig dörzsölöm vízzel. Sőt, otthon a csapba hugyozok, és egyből folyatom rá a vizet és kézzel is megmosom. Tudom, a nők egy része a csapba hugyozástól is agybajt kap, de szerintem még mindig jobb így, kevesebb vizet fogyaszt, mint egy WC öblítés és azonnal mosható a cerka.

Papírral törölve úgyse lesz teljesen tiszta, ahogy a punci se. Szex előtt meg mindenképp mosom az alvázamat, nem csak a cerkát, de a fenekem és a heréimet is, komplett alvázmosás (én nem akarom, hogy a párom az izzadt hereszagomat, pállott segglyukamat érezze). Sz@rás után én azonnal lezuhanyzom a fenekem és külön erre rendszeresített kis törölközővel törlöm szárazra.


Ez nálam az alapállás. Azt nem értem, hogy nők hogy lehetnek együtt olyan férfiakkal, akik nem így csinálják.

2021. febr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

#17


Jó, azért a te fejedben élő flóraszeptes puncimosás meg a vizelés, sz@rás utáni vízzel mosakodás és a szex előtti vízzel mosakodás közt van egy szakadéknyi különbség.


5 másodperc alatt elmosom a lopost. Vizelés után és szex előtt is. Ja és kezet is mosok szappannal, mielőtt hozzányúlnék a puncihoz. Mert egyszer már volt egy partneremnek amiatt enyhe fertőzése, hogy csak úgy beleugrottunk a dologba. Akkor vagy 3 hétig nem volt mókázás, csak krémmel kenegetés. Pedig nem volt mocskos a kezem, csak nem volt frissen mosva.

2021. febr. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
18: A csapba vizeles undorito gyermeteg viselkedes. Viztakarekosaggal indokolni meg kulonosen nevetseges.
2021. febr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!