Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm felhozza, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm felhozza, hogy szexelhetek másokkal, akkor hol a csapda?

Figyelt kérdés

Magától mondta mindenféle előzmény nélkül. Neten szoktam beszélgetni sokakkal, de soha nem voltam trófeagyűjtő, elég kevés lánnyal voltam.


Pár hete az egyik elég jól kinéző barátnője bepróbálkozott, egyenesen megmondta mit akar és készen is állt rá. Elutasítottam hidegvérrel. Még kicsit sem mentem bele a dolgokba. Nem beszéltem erről a barátnőmmel, mert gondoltam ittas volt a lány ezért volt ilyen.


Vajon most szórakoznak velem, vagy mi ez? 2 éves kapcsolatról van szó.


2020. szept. 23. 17:38
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
77%

Jó eséllyel ő is kupakol màssal, vagy únja a banànod.


Nagyon kis eshetőségű lehetőségnek beillesztem, h nyitott jellem, izgatja a hàrmas is valahol, vagy maga a cuckold.

2020. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy lenne mással. Sokat szexelünk, ő is kezdeményez sokszor

sokszor mondja imád, szeret. Régebben beszélgettünk ki mit gondol a megcsalásról, nyitott kapcsolatról, szüzességi fogadalomról stb, ezek alapján nem hinném, hogy megcsalna. Ritkán "utasít" el, ilyenkor inkább az előző napi, vagy még aznapi vadabb szex után kell egy kis regenerálódás.


Tudja, ha ilyen vágyai lennének arról tudnánk beszélni, ennél durvább vágyakat is gond nélkül megbeszéltünk.

2020. szept. 23. 17:43
 3/7 anonim válasza:

Szimplán kiváncsi, hogy megteszed-e. Ha pedig megteszed, akkor utána pedig szabad az út neki, hogy ő is megtehesse mással.


Nem csalt még meg, de a gondolat szikrája szerintem kezd kipattanni, hogy milyen lehet mással.

2020. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akármikor szakíthat, vagy felhozhatja, ha ilyet szeretne. Kicsit furcsállom, de majd rákérdezek nála erre.
2020. szept. 23. 18:04
 5/7 anonim válasza:
Szerinted ha ez egy csapda lenne (aminek pont az a lényege, hogy hátsó szándék van mögötte), akkor csak úgy elmondaná őszintén mi volt az a szándék?😄
2020. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mádár0218 ***** válasza:

2 dolgot tudok elképzelni.


- teszteli, hogy képes lennél e rá mert aki igen, az olyan mintha megcsalna valakit aki vissza fogadja, de mivel egyszer megtörtént bármikor máskor is megtörténhet.


- ő volt már mással és azért mondja, hogy enyhítse a bűntudatát

2020. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán kissé kezdi szorítani ez a kapcsolat, bár nem tudom mennyire vagy ragaszkodó. Leht némi teret, időt szeretne, kicsit távolabb tőled, de ebbe te látsz bele. Na de a nőknek csavaros az észjárásuk, szóval az is lehet hogy ez csak egy hűségteszt.
2020. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!