Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most valami csapda vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most valami csapda vagy tényleg ez izgatja?

Figyelt kérdés
Barátnőm felhozta azt a témát, hogy őt izgatná az és kipróbálná hogy milyen lenne ha hármasoznánk. Úgy hogy hozzánk becsatlakozna még egy lány. Ezen eléggé meglepődtem és meg is kérdeztem, hogy neki az miért lenne jó, erre azt mondta hogy izgatná az ha látná hogy mást is dugok. Nem tudom, hogy ez most tényleg így lehet, vagy csak tesztelni akar hogy belemegyek-e? Engem különösebben nem hoz lázba ez a dolog, nem is hiszem hogy élvezném, mert érzelmek nélkül sose ment a szex.

2018. júl. 3. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

ez jól és rosszul is elsülhet

izgathatja, de lehet csapda is

szerintem erről komolyabban beszélgessetek el mielőtt belevágtok

2018. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha tesztelgetni akar akkor örülj neki, hogy még időben kiderül, hogy nem illetek össze. Ha meg nem izgat a dolog akkor is legyél őszinte és mond meg neki. Konkrét vágytól függetlenül, ami nem izgat arra ne mond soha, hogy már pedig de, mert aztán nem leszel boldog.
2018. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Nos Nőként mondom,hogy ha egy csaj így akarja tesztelni a Pasiját hogy bele menne-e egy másik nővel is a szexbe annak a lánynak ezek után nincs joga rikácsolni meg Pattogni

Ugyanis a 3-as közös bele eggyezés megbeszélés alapján működik

Az meg hogy a pasi bele megy nem vonja magaztán azt a tényt hogy akár meg is csalná

Még néha én is pillázok hogy némelyik nő mennyire túl tudja gondolni kommplikálni az egészet Pedig nem is arról van szó amit a kicsi agyacskájába be vett!!!

2018. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Háááát, érdekes kérdés.

Először is: pl. én, ha a férjem hozná ezt fel, belemennék, mert izgat a hármas, pedig nincsenek leszbikus hajlamaim, közel 20 év házasság után simán színt vinne a szexuális életünkbe. És abszolút nem félnék, hogy ez valami plusz érzékeseket keltene :D Mi már túl régóta vagyunk együtt :D


Szerintem nem akar tesztelni. Egyszerűen izgatja a dolog.


DE! Ha téged nem hoz lázba, és nem akarod, ne tedd!

Ha semleges érzéseket kelt, akkor megpróbálhatod.

Viszont azt is tudnod kell, hogy a barátnődet ez mindig is fogja izgatni, és hiányérzete lesz, ha nem lesz részese legalább egyszer.

2018. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes komolyabban megbeszélnetek egymásközt, mielőtt bármit tennétek.

Ezt pedig jobb ha átfutod, tegnap írta ki egy hölgy, ugyanebben a témában, igen tanulságos történet ! Sokat segíthet ! Mindenesetre beszélj a pároddal, ez nagyon fontos !


Link: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy csapda. Következő az lesz hogy férfit kell bevenni. És hát nem mondhatsz német hiszen csajt is bevettetek.
2018. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Fura.

Én nőként csak 2 férfivel tudnám elképzelni a hármast. Lehet, hogy az ő célja is ez, csak előszőr neked akar a kedvedre tenni.

De lehet, hogy biszex.

2018. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hetero nő vagyok, de engem pont ugyanez izgat nagyon, mint a barátnődet. Szóval, nem biztos, hogy csak teszt.
2018. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Húszesztendős legény vackán álmodik a nyomor.
2018. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!