Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbeszéljem a nővel akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem a nővel akivel összejárok, hogy birkózzunk egyet játékból?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel baráti kapcsolatban vagyok és néha összejárunk esténként. Nem úgy, hogy rendesen járnánk csak kényeztessük egymást, kipróbálunk ezt-azt. Van egy régi titkos vágyam egy olyan nővel szexelni aki legyőz előtte birkózásban.


Ő olyan 90 kg feletti (ebből sok izom, nem csak zsír) és egész jó erőben van, én pedig 70 kg körül vagyok és ő magasabb is nálam egy 10cm-mel. Megkérjem rá, hogy birkózzunk egyet előjátéknak? Biztos belemenne, ennél durvábbakban is benne volt, meg már utalgattam rá.


De másrészt kicsit tartok is a dologtól, hogy mi van ha nem sikerül neki. Én bokszoltam, meg azért súlyozgatom itthon, illetve most kezdtem el a judot, és amikor leszorított és megszorította a nyakamat rám úgyhogy rám feküdt, hogy lássa felbirok-e kelni, lebírom-e szedni magamról akkor sikerült, bár elég nehezen ment pláne ilyen pozícióból. Lehet ha nem sikerül neki akkor úgy fogja érezni, hogy nem tudja megadni amire vágyik egy pasi, meg az ilyen női baromságokon fog agyalni (teljesen feleslegesen nem ezért kedvelem)...


Vagy sikerül és akkor én nagyon megalázva fogom érezném utána, nem pedig felizgulva, ahogy elképzeltem ezt (ugye egy dolog, hogy valamiről fantáziálunk és egy, hogy valóra váltjuk).


Vagy egyenlőre még csak óvatosabban közelítsek ehhez a dologhoz, hogy pl. szaknderezni kihívom, hogy lássam milyen erőben lehet pontosan, letudom-e győzni, hogy érzem magam, ha ilyenbe esetleg legyőzne stb. És így apránként haladjak efelé.



2020. szept. 19. 14:33
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Azért vicces milyen vitát robbantot ki egy szexes kérdés. Eddig 25 válasz volt ebből ami nem trollkodás 2 volt amely konkrétan a kérdésre válaszolt. 3 ha a pofozó trollkodó választ is számolom.


Szerintem a férfiak egóját sérti az ilyesmi, hogy lebírkoz(hat) egy átlagos erővel rendelkező pasit egy erős csaj játékból, szex miatt. Én ezt gondolom. Pedig nem kellene... Nekem sem kellene ennyit agyalnom ezen. Ez szerintem nem csökkenti azt aki vagyok. A fizikumon érdemes dolgozni, segít az életben önbizalom miatt, de ne csak ez legyen a forrása. Az eszed, a tudásod, a bölcsessége, talpraesettsége, tartása ugyan úgy értékes és attól nem tud "megfosztani", kevesebbé tenni egy nő vagy bárki azzal, hogy pl. lebirkóz. Nem leszel kevesebb tőle!! Azt hiszem erre jöttem rá ma!


Na mindegy, ezt gondoltam ide leírom, kíváncsi leszek milyen válaszokat kapok még! :)

2020. szept. 19. 23:09
 32/32 anonim válasza:
Mi történt végül? :D
2020. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!