Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire szoktátok megbeszélni a barátnőitekkel, hogy mit szeret a fiútok a szexben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lábfétise van, vagy szereti nyalni a feneketeket vagy valami különösebb fétise vagy szokása van. Ezt mennyire osszátok meg a barátnőitekkel?
2020. aug. 20. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
1 baratnom tudja, hogy kolcsonos popsi nyalas van. Amugy reszleteket nem tudnak.
2020. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak a legjobbal, de vele is csak akkor, ha nem a prűd fajtából való.
2020. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megszoktuk beszélni.
2020. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6 barátnőmmel beszélem meg részletesen, mindent tudunk egymás szexuális életéről, tippeket is szoktunk adni egymásnak.
2020. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha komolytalan a kapcsolat, akkor az extrém dolgokat meg szokták beszélni, ha érződik, hogy komoly lesz a kapcsolat, akkor marad privát téma
2020. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam,legfeljebb húzzuk egymást egy két beszólással.PL.látom jól kicsavartak éjszak,meg hasonlókkal.
2020. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kifacsartak..teló rossz szót dobott be. :-)
2020. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon intim, bizalmas dolog, ami csak arra a két emberre tartozik, akit érint. Én sem örülnék, ha a párom a haverjainak azt taglalná, hogy mikor milyen pózban dugott meg. Pont ugyanígy a barátnőim személyes "titkait" is diszkréten kezelem, nem fogok rohanni a barátomhoz, hogy elpletykáljam azokat neki.
2020. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van olyan barátnőm,akivel beszélek ilyesmiről.
2020. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem beszéljük meg, semmi köze hozzá.
2020. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!