Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti megbeszélitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megbeszélitek a barátaitokkal ezeket?

Figyelt kérdés

-milyen a barátnőtök alakja

-szex

-milyen a segge,melle stb.


Megbeszélitek vagy úgy gondoljátok hogy nem a barátokra tartozik?!


2020. aug. 17. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Sose beszéltük meg, ez egy nagy tahóság.
2020. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2020. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Még középiskolában volt egy haverom, aki mindenről beszámolt, de én sosem mondtam semmit, mindig viccel tereltem, vagy témát váltottam, ez magánügy, meg amúgy sem illik ilyesmit kiteregetni.
2020. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Igen, van hogy megbeszéljük. Ilyeneket, h milyen a puncija(kopasz, fazon, szőrös, nedves, illatos, baba, saláta, stb) milyen bugyit hord, mit szeret, engedi e popsiba, szeret- e szopni, stb.
2020. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
legjobb haverommal megbeszélem, de a többiekkel nem
2020. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
én soha. Az, hogy képet lát róla, mondjuk Facebook, ahol látszik az alakja, az oké, arról lehet dumálni, de ennyire mélyen nem. Viszont van ismerősöm, aki tudom, hogy mondjuk fotózta a barátnőjét dugás közben és ezt folyamatosan mutogatta a legjobb haverjának (azért is tudom, mert egyszer egy képet nekem is megmutatott, csak hogy irigykedjek)
2020. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Legjobb haverommal beszélünk erről volt hogy meghívott hármasba. Én is elmondom neki,hogy szoktuk seggbe csinálni vagy valami. Szerintem amíg mindketten vevők vagytok a dologra akkor teljesen normális.(az első dolog nem feltétlenül 😀)
2020. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki megbeszéli ezt. Már aki normális és van egyáltalán élete!
2020. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lelettem pontozva mert másnak nincs élete??😂😂
2020. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!