Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbeszéljem a nővel akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem a nővel akivel összejárok, hogy birkózzunk egyet játékból?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel baráti kapcsolatban vagyok és néha összejárunk esténként. Nem úgy, hogy rendesen járnánk csak kényeztessük egymást, kipróbálunk ezt-azt. Van egy régi titkos vágyam egy olyan nővel szexelni aki legyőz előtte birkózásban.


Ő olyan 90 kg feletti (ebből sok izom, nem csak zsír) és egész jó erőben van, én pedig 70 kg körül vagyok és ő magasabb is nálam egy 10cm-mel. Megkérjem rá, hogy birkózzunk egyet előjátéknak? Biztos belemenne, ennél durvábbakban is benne volt, meg már utalgattam rá.


De másrészt kicsit tartok is a dologtól, hogy mi van ha nem sikerül neki. Én bokszoltam, meg azért súlyozgatom itthon, illetve most kezdtem el a judot, és amikor leszorított és megszorította a nyakamat rám úgyhogy rám feküdt, hogy lássa felbirok-e kelni, lebírom-e szedni magamról akkor sikerült, bár elég nehezen ment pláne ilyen pozícióból. Lehet ha nem sikerül neki akkor úgy fogja érezni, hogy nem tudja megadni amire vágyik egy pasi, meg az ilyen női baromságokon fog agyalni (teljesen feleslegesen nem ezért kedvelem)...


Vagy sikerül és akkor én nagyon megalázva fogom érezném utána, nem pedig felizgulva, ahogy elképzeltem ezt (ugye egy dolog, hogy valamiről fantáziálunk és egy, hogy valóra váltjuk).


Vagy egyenlőre még csak óvatosabban közelítsek ehhez a dologhoz, hogy pl. szaknderezni kihívom, hogy lássam milyen erőben lehet pontosan, letudom-e győzni, hogy érzem magam, ha ilyenbe esetleg legyőzne stb. És így apránként haladjak efelé.



2020. szept. 19. 14:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát 90kg-os csaj aki magas is abban lehet erő rendessen, pláne ha a barátnőive, vagy testvéreivel szokott birkózni is akár csak játékból, érhetnek meglepetések.
2020. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
20%

Jó ötlet.

Probáljátok ki a pofozást.A you tuben találsz pofozóversenyeket,ott elnondják,hogy mi a lényege,ki bírja tovább.Szembe álltok,és Felváltva kell adni a taslikat,amekkorát tudtok egymásnak.Vannak szabályok is a technikára.Pld nem lehet fülre ütni,vagy a tenyér élével csontra,az arcon kivül másra stb..

Szerintem jó ötlet lenne,mert ha te pofozod le,akkor mégiscsak büszke leszel.Ha meg ő ad egy olyat,hogy elterülsz,akkor végsősoron az állóképességeden kell javítani,mert itt nem az erő számít.


Jó hétvégi szórakozást!

Majd írd meg,hogy sikerült e győznöd!

2020. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak egy játék, miért kéne megalázónak tartsd, ha legyőz? Hagyd magad kicsit, hitesd el magadd, hogy legyőzött, és kész. Szerepjátéknak hívják.
2020. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%
Mi a f-sz... veszek egy jegyet az első marsjáratra, csak oda.
2020. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Hát, sokkal kisebb lányom is tudnak erősebbek lenni egy átlag férfinál, ha úgy sportolnak, vagy nagyon jók az adottságaik.

A nők nem annyival gyengébbek mint sok férfi ezt szeretné elhinni magának, és nem kell hozzá monstrumnak lennie.

2020. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

6

Szerintem csak a mai fiatal srácok gyenge kis csíra lof-szjóskák - nem is csoda, a gép előtt nőttek fel.

De azért az idősebb korosztályban egy átlag férfival szemben esélye nincs a nők többségének.

2020. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
#6 A nők gyengék. Ha egy férfi edz és sportol simán agyon ver egy nőt.
2020. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de férfiként ( és nem csíraként) mondom, hogy bár értem, hogy te így gondolod, de nem így van.

A "többsége", "esélye sincs" stb. olyan szavak, amikkel nem érdemes dobálózni.

Lovas oktatóként, és hivatásos úszómesterként tudom, nagyon hosszú, és nagyon számos tapasztalatból, hogy ez nem a realitás.

2020. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm! Így fogom csinálni, nem adok majd bele mindent és akkor tuti legyőz. Úgy nem sérül az egóm, illetve neki sem hogy "nem lenne elég nekem".
2020. szept. 19. 16:01
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
#8 Sok a puhány férfi manapság. Ez az oka.
2020. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!