Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek a szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szextől?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 18 éves és sosem volt még kapcsolatom. Jártam már egy csomó randin és szerettek is volna már kapcsolatot kialakitani velem de én mindig meghátráltam...Ha magára az aktusra gondolok is kiráz a hideg és úgy érzem nem helyes az egész.

Ennek lehet köze ahhoz hogy nálunk itthon ez mindig is egy amolyan tiltott téma volt?

Vagy valami baj van velem? Hogy lehetne ezen túl lendülni már ha lehet?


2020. szept. 9. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Első lépés, gondold végig miért hátráltal ki? Lehet asex vagy. Vagy csak egyszerűen meg nem állsz készen. Ezer oka lehet. Priviben ha meselsz meghallgatlak, nem ígérem, hogy többet tudok mondani de meghallgatlak.
2020. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Te még erre nem értél meg.

Ráérsz majd akkor amikor már majd megőrülsz annyira akarsz szexelni.

2020. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
frigid vagy
2020. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ismeretlen dolgoktól és a kudarctól könnyen lehet félni.

Ha valakivel kezdesz összejönni, akkor beszélj vele erről. Ha minden rendben van köztetek, akkor megérted, hogy ebben nincs kudarc.

Gondolom, lány vagy. (Nem maradsz le semmiről, ha vársz még.)

2020. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az tényleg egy borzalmas dolog, ne tudd meg 😂😂😂
2020. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A családi nevelés és kornyezet erosen befolyásolja a gyereket. Anyukádék gondolom kicsit jobban hivo emberek. Ha nem, akkor csak simán féltettek, és nem akarták hogy 14 évesen végigkúrd a fél falut. De azért 18 évesen, már teljesen normális, hogy osszegyere egy pasival, akivel szeretitek egymást, és szexeljetek. Fogtok ovszerezni és nem lesz semmi gond. Ugy hogy ennyi évesen nem csinálnál semmi helytelent. Nyugodjan gyere ossze egy pasival. Utána meg a sex is jobban fog vonzzani, ha már szereted a srácot. Ayukád meg ha félne, okos ember modjára nyugtasd meg, hogy vigyáztok és védekeztek.

UI masztizni szoksz? Elvezed a masztit?

2020. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Azzal ne foglalkozz, hogy nálatok ez tabu téma, meg stb...

Téged sem a gólya hozott.

Egyszer rá kapsz az ízére, és utána rá jössz, hogy butaság volt tartani tőle.

F

2020. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!