Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a szextől? (Lány)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől? (Lány)

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 20 felett. Ami félelmet vált ki bennem az az, hogy úgy érzem túl szűk vagyok a szexhez és fájna/be se férne. Ezt a félelmet, le lehet egyedül küzdeni, vagy mindenképpen pszichológus/párkapcsolat szükséges hozzá?

2020. júl. 22. 17:23
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
63%
Csak keress rà a vaginizmusra, nyugodtan.
2020. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Az átlag méret 14-15cm, semmi bajod nem lesz tőle.🙂
2020. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyugalom, ha megfelelő lesz az előjáték nedves leszel és be fog szépen csúszni.
2020. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Privátot kérlek ne írjatok, mert nem szeretnék egy kérdésre ötször válaszolni.


Válasz az eddigi hozzászólásokra és privikre.


Nem voltam még együtt sráccal. Olvasgattam már egy ideje a vaganizmusról, de nem tudom ez az lenne-e.

Nem a hosszától tartok, hanem a vastagságától. 1 max két ujjal vígan el vagyok, de gondolom egy átlag méret ennél vastagabb. És emiatt tartok attól, hogy hiába lenne előjáték mégse férne be.

2020. júl. 22. 17:54
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, teljesen más, amikor egy pasi csinálja. Óvatos lesz, de akkor is sokkal jobban tágít, mint Te magad. Plusz a pénisz ugyan vastagabb, de jobb az alakja. Lehet eleinte fájni fog, pár tolásig, de ha nem görcsölsz rá, hanem inkább arra koncentrálsz, hogy mennyire szeretnéd csinálni és mennyire szereted a párod, hamar elmúlik a fájdalom.


Gondolj bele, ott egy gyerek is kifér. Nagyon tágulékony vagy, csak nem tudsz róla. Ha nincs betegséged stb, akkor max agyban korlátozhatod magad. Ne tedd, csak élvezd.

2020. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem vaginizmusod van, hanem mentális komplexusaid, önbizalom hiányod.

Nos partner az tényleg kell hozzá - a szex egyedül nehezen értelmezhető művelet :) Lehetőleg olyan akiben megbízol, aki tetszik, akivel el tudod magad engedni, s aki figyelmes. Az sem árt, ha urambocsá' szeretitek egymást.


Szakember bevonására akkor van szükség ha önmagában a szexualitással kapcsolatban vannak komplexusaid, túlságosan erős félelmeid (pl. tisztátlannak érzed magad, bűntudatod van, pánikszerű félelmek stb.).

2020. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

"És emiatt tartok attól, hogy hiába lenne előjáték mégse férne be"

Ezért pontoztál mert azt mondtam, hogy megfelelő előjáték esetén renden lesz? Akkor módosítom a válaszomat. Olyan görcsben leszel, hogy egy ujját se fogja tudni beléd dugni, mégis meg fogja próbálni a farkát is. Olyan kellemetlen lesz, hogy évekre elmegy a kedved a pasiktól és évekig pszichológushoz fogsz járni.

Most jobb a válasz?

2020. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit. (egyelőre még fel se elnézést)


Sajnálom, hogy valaki lepontozott,bár ahogy nézem nem csak téged.

2020. júl. 22. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell aggódnod, szex közben fogsz tágulni, alkalmazkodni fog a mérethez ha nem izgulod túl és elég nedves leszel. Csak te is akard fejben is, és engedd el magad ne stresszelj :)
2020. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Ne félj! Jó lessz,élvezni fogod!
2020. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!