Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha fiúként félek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha fiúként félek az első szextől?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy nincs barátnőm meg semmi.

Nem tudom elképzelni hogy én hogy fogom csinálni, és attol felek hogy peldalul annyira izgulok hogy nem all fel vagy valami...



2020. júl. 21. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem aranyos. :)
2020. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aranyos, de nem kell félned úgyis bele fogsz tanulni.
2020. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz. ez tud tényleg félelmetes lenni.


próbálj azért túl lenni ezen, mert a félelem nem tesz jó a szexnek. amúgy az megoldás lehet,hogy az elején csak oráloztok. és amikor abban már magabiztosabbak vagytok akkor mentek tovább

2020. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ez normáis, senki sem születik profiként. A lányoknál köztudott, hogy izgulnak/félnek az elsőnél, de ez ugyanúgy jelen van a fiúknál is, csak nem beszélnek róla.

Egyébként ne aggódj, ha a megfelelő emberrel leszel, megfelelő körülmények között, nem lesz semmi baj. Egyszer mindenkinek el kell kezdeni valahol!

2020. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki tartott tőle kicsit!Hogy ő mit fog elrontani?Ez szerintem igaz mindkét nemre!
2020. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
A p.na nem harap ne félj!😉
2020. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem a félelem a legjobb szó, inkább az izgalom és némi szorongás szerintem, legalábbis én ezt éreztem.
2020. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben volt egy kis félsz... de lásd megoldottuk a dolgot - meg fogod tudni te is oldani, ne parázz rá! Engedd el magad és a "természet" (a szervezted) teszi a dolgát, annyi dolgod van csak hogy figyelj majd a partneredre.
2020. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, annyira cuki vagy!

Nyugi, majd jön minden magától. 🙂

2020. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2020. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!