Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Voltatok már fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már fiúval akinek görbe volt kicsit a farka vagy szoptatok már görbét? Milyen volt? (Nekem 15cm és balra görbül)

Figyelt kérdés
És nemnem vagyok 12 éves szűz srác csak még soha senkitől nem kérdeztem milyen és most kíváncsi vagyok.

2020. szept. 5. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha nem 12 éves és úgy 15 centi a kolbi az elég pici🤔
2020. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen voltam, jó volt a szex.
2020. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen volt, nincs ezzel semmi gond
2020. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1. Bocs, hogy nem nőtt nagyobbra😔

Viszont amennyire tudom próbálom jól használni amit kaptam és nem jövök nagyzolni másokhoz, akiknek kisebb.:) köszi a választ aminek semmi köze a kérdéshez😘

2020. szept. 5. 13:24
 5/16 A kérdező kommentje:
3.-4. köszi a válaszokat. Viszont nincs eltérés az egyenes(ebb) és a görbe közt?😅
2020. szept. 5. 13:25
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

1-es voltam.

Én nem nagyzolni jöttem, mert lány vagyok, tehàt nincs is mivel nagyzolnom🤣

2020. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor mesélj, mi a baj a méretemmel? Full átlagos méret és szerintem az többet számít, hogy mennyire figyelsz a másikra, bár én ezt nem tudhatom:)
2020. szept. 5. 14:18
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Az egyenessel könnyebb behatolni a punciba, és szopni is könnyebb. De a görbe megfelelő pózban olyan intenzíven ingerelheti a G pontot, mint egy ujj, ami tagadhatatlan előny. Ellenben a durva szexnél ha jobban kihúzza a pasi, és gyorsan tolná vissza, valahogy kellemetlen és fájdalmas is lehet.

Szóval van előnye de hátránya is.

2020. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudni kell használni és nincs vele gond.
2020. szept. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Főként az érdekelne, hogy a görbét nehezebb torokra venni? Mármint gondolom, ha nekem balra áll és onnan próbálja akkor sima, de mondjuk én állok, ő meg térdel?
2020. szept. 6. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!