Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek baj ha görbe a farka egy fiúnak? nekem balra görbül és kiváncsi lennék ki mit szólna hozzá. 19 f (küldhetek képet is)

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az egyenes tetszik 😳


23L

2020. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tényleg csak az egyenes jön be? :/
2020. aug. 16. 11:48
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen baj,mert a punciba nincsen kanyar ès fájdalmat okozhatsz.
2020. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Igen, nekem is csak az egyenes jön be.


27N

2020. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Próbáld meg jobb kèzzel verni ès akkor vissza enyenesedik.
2020. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de épp ezaz hogy jobb kézzel csinálom

ezt már én is hallottam hogy ha masik kézzel csinálod akkor visszaegyenesedik de ez mennyire igaz?

2020. aug. 16. 11:54
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem tudom mennyire igaz,de ha nem megy akkor ki kell karrózni mint a paradicsomot.
2020. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát, neked se tetszik a nem szimmetrikus mell xdd
2020. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már ilyen pasival akinek nem volt egyenes, de semmi problémát nem okozott szex közben, szóval szerintem semmi okod aggodalomra.


Tök mindegy melyik kézzel csinálod magadnak, semmit sem fog változni, de hidd el nincs is vele semmi probléma.

2020. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog. Ha csak kicsit görbül, akkor még akár előny is lehet, de ha nagyon, akkor az nem biztos, hogy jó jel.

A hármas válaszolót meg nem értem, hogy hogyan lehetett ennyire felpontozni. Nem csak, hogy nem fogsz vele fájdalmat okozni, de egyes pózokban akár előny is lehet, ha egy kicsit görbül a farkad. Aki még nem látott ilyet, annak mondanám, hogy normál esetben maximum látszatra lehet megmondani, hogy görbül, érzésre viszont semmi különbség nincs.

2020. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!