Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az olyanokról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyanokról, mint én, hogy egyszerűen képtelen vagyok bárkivel is lefeküdni? 22/L

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, csók sem volt soha

Ez beteges?



2020. szept. 1. 18:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

27-es...azért mert nem volt vele jó, miért lenne veled bármi baj? Szerelmes voltál abba a srácba? Mert szerintem nagyon nem.

Az igazi szexet egy igazi nő csak akkor éli át, amikor szerelmes.

Amikor csak úgy szétteszi, mert már ciki szűznek lenni és keresünk egy önként jelentkezőt a feladatra, ha nem is túl vonzó a számunkra...

Olyankor a szex nem lesz túl nagy élmény se elsőre, se másodikra, se tizedikre...

Amúgy méretbeli probléma tényleg lehet, ha túl nagy a srácé és kilóg belőled cm-ekre, akkor az fájni fog és soha nem lesz kellemes. Persze a szerelem és vonzalom itt is csodákat tehet, de a túl nagy szerintem nem kellemes.

2020. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, ezert várnék a szerelemre
2020. szept. 2. 19:16
 33/42 anonim ***** válasza:

Kedves 31-es!

Nem, nem voltam és ezt mindketten tudtuk.

Azzal sajnos nem értek egyet, hogy nem élvezi a nő a szexet szerelem nélkül és bár tényleg nem akartam szűz lenni, nem csak széttettem a lábam az első jöttmentnek. Igenis vonzó volt a srác kívülről és belülről is.

Maga a szex szerintem szerelemmel sem túl nagy élmény az elején a lányoknak. Sőt... max az az élmény, hogy mit tudnak nyújtani a párjuknak, meg, hogy ennyire “összekapcsolódnak.”

A mérete se volt jó, szóval nem volt egy olyan kapcsolat, amit annyira sajnáltam volna. Ez van. Nem lehet minden tökéletes. Ennek ellenére remélem, hogy ő legalább talált egy ő hozzávaló nőt. :)

2020. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
73%
Beteges?? Mi a beteges? Hogy nem baszatod szét magad idegenekkel? Manapság az a kérdés, hogy a beteges dolog ellenkezője nem beteges-e? Mi a fasz van ezzel a világgal?
2020. szept. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Én is így érzem :/
2020. szept. 3. 18:11
 36/42 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy te képtelen semmire, lány vagy, lesz párod, lesz rád kereslet.
2020. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 4. 23:26
 38/42 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki vagy! Felteszed ezt a kérdést itt, ebben az anonim netes közösségben. Lovely.
2020. szept. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
25%

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre es az orangyalodra es keruld a bunt..es megtalalod a lelki bekedet is ..

:)

2020. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
25%
..Isten a szeretet es minden, ami nem ad nyugalmat sem beket nem Istentol jon, hanem a gonosztol.. ezt imaval mindig le lehet gyozni..
2020. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!