Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az olyanokról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyanokról, mint én, hogy egyszerűen képtelen vagyok bárkivel is lefeküdni? 22/L

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, csók sem volt soha

Ez beteges?



2020. szept. 1. 18:36
1 2 3 4 5
 21/42 1Léna ***** válasza:
37%

Jó az önértékelésed.

Értékes vagy.

Szerintem sem helyes amit a reklámok a filmek sugalnak, hogy legyél szexi, legyél csábító, vágygerjesztő. Ezekkel ugyan valóban találhatsz szexre éhes kapcsolatokat, de az igazi társ, az a személyedet akarja megismerni. Persze öltözz igényesen, nőiesen, nem ez ellen vagyok, sőt igen legyél csinos. Legyél nyitott az ismerkedésre, lehetőleg a fiú kezdeményezzen. Persze az erőszakosoktól menekülni kell.

Aki szeret az arra törekszik, hogy boldoggá tegyen, ezért figyelembe veszi a személyedet. Biztonságosabb a szexualitást a házasságban gyakorolni, hogy a gyermekáldás egy jó kapcsolat gyümölcse lehessen egy szeretetteljes fészekbe.

2020. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom, kövér vagy, ugye?
2020. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Igen, 90 kg
2020. szept. 2. 15:39
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, ha nem vagy legalább 170cm magas akkor az már durva.

Nyilván így is van esélyed partnert találni, de lássuk be, jelentősen kevesebb, mintha egészséges alkatod lenne.

2020. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Kb 165 cm vagyok
2020. szept. 2. 15:54
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom sejted, hogy ez nem egészséges. Nem ártana ezen dolgozni, most nem azért mondom, hogy párt találj, hanem magad miatt, de amúgy igen, párt is könnyebb lesz találni.

Persze, sokat számít milyen az ember maga, de először valahogy fel kell kelteni az érdeklődést, ehhez meg bizony kell az igényes külső.

2020. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen veszítettem el és borzalmas élmény volt. Se a srác, se a hely, se az időpont, se az aktus nem volt jó. Rohadtul fájt is. :/ Még párszor próbálkoztunk, aztán rájöttem, hogy nagyon nem passzolunk. Azóta se volt senki más. Orgazmusom is csak maszti közben volt. Addig se csók, semmi nem volt nálam sem.

Aszex nem vagyok ezek alapján, viszont nekem is lehet valami bajom...

Fogalmam sincs miért lehet. Maga a szüzesség ténye szerintem nem indikál semmi féle betegséget.

2020. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egészséges ez a külső :(
2020. szept. 2. 17:35
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak egy nagy adag elhatározásra van szükséged és kitartásra.

De mihelyst kezded látni a munkád eredményét, több lesz a motivációd és önbizalmad is.


Szóval hajrá!

2020. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 2. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!