Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az olyanokról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyanokról, mint én, hogy egyszerűen képtelen vagyok bárkivel is lefeküdni? 22/L

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, csók sem volt soha

Ez beteges?



2020. szept. 1. 18:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Lehet még nem találtad meg a megfelelő embert akihez annyira vonzódsz.
2020. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
Mi az oka annak, hogy még nem történt meg egy csók sem?
2020. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
68%

Üdv a kulbban, 34F :)


Valami nyilván nálad is el van tolva ha ennyi idősen még semmi se volt de mivel nem ismerünk, nem tudjuk miken mentél át így szerintem megbélyegezni se lenne fair.

2020. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
57%
Mindennap van ez a kérdés. Igen, valamilyen betegséged van, amit nem ismersz be, vagy ha igen nem fogadod el. Persze majd jönnek azok akik szerint, teljesen normális ez, mert ők nekik is hasonló problémájuk van.
2020. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

Két oka lehet:

1) Még nem találtad meg a megfelelő, neked szimpatikus embert akivel úgy érezted, vágytál volna rá hogy csókolózzatok.

2) Erős tudat alatti komplexusok, gátlások dolgoznak benned. Szakember felkeresését javasolnám... ne küzdj egyedül a démonjaiddal!

2020. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy aszexuális vagy?
2020. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
65%

normális ha mentális betegséged van vagy ronda/fogyatékos vagy.

Nem normális mert társadalmilag ez fura. Ami fura az nem normális.


Az hogy csók sem volt,hát nem gyengén fura.

2020. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Ezért kérem, hogy tapasztaltak írjanak 🙂
2020. szept. 1. 19:13
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy aszexulális vagy aromantikus? Olvass utána ezeknek a kifejezéseknek hatha magarda ismersz.
2020. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
74%
nem hangzik túl csábitóan volt nálampont gy 22 éves szüz kinyaltam a punciját élvezte de nem akartam tovább menni bizonytalan volt
2020. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!