Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emiatt szakítanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakítanátok?

Figyelt kérdés
Nyárzáró bulit tartottunk az egyik ismerősömnél, én többekkel leléptem italt venni, barátnőm két sráccal a lakásban maradt. Amikor visszaértünk, olyan fura volt, nagyon feldobott. Lényeg, hogy másnap elmondta mi történt, miután faggattam sokat. Kb negyedórát hármasozott az ott maradt két sráccal. Egyszer már hármasoztunk, annyira nem vagyok prűd, de azért az nem esett jól, hogy így hirtelen felindulásból, anélkül tette, hogy megkérdezne... Ráadásul tök kellemetlen volt utána a két srác rajtam vigyorgott, és nem biztos, hogy jól láttam, de az egyikkel utána még eltűnt pár percre a mosdóban (de nem néztem, lehet csak a konyhába ment ki).
2020. aug. 31. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
70 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
És gondolom miután visszaértél a buliba smároltatok is.
2020. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, erre külön nem tértem ki, de rágózott (többek között ezért is volt fura, mert nem szokott)
2020. aug. 31. 19:30
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon hasonló miatt velem szakított a pasim
2020. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Írtam, kérlek meséld el, miért szakított
2020. aug. 31. 19:33
 5/28 anonim ***** válasza:
30%

Nagy ügy. Ez nálam már rutin. Akit megkívánok azt minimum leszopom vagy szexelünk egy hatalmasat. Ha a párom ott van bevesszük, ha nincs akkor kimarad a jóból! Így járt. Ebből nem szoktunk ügyet csinálni, legfeljebb sajnálkozik, hogy lemaradt vagy én ha neki jön össze valami.

Ne legyél prűd.

2020. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

3

Miért hogy kellene ezt lereagálni?

2020. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítanék emiatt.
2020. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vagyok agresszív a nőkkel szerintem. De az biztos hogy úgy elverném a nőt is meg a srácokat is hogy nyoma maradna.

De ez nem azt jelenti hogy én vagyok a jó példa...

2020. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

"Egyszer már hármasoztunk, annyira nem vagyok prűd"


Most őszintén, ilyen hozzáállással mit vársz? Harmadik felet nem bevonni nem prüdéria, hanem párkapcsolati hűség. Színvonal alatti, amit csináltok. Nagyjából oda vezet, amit az 5-ös írt.

2020. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Nagy nehezen igen, majd otthon sírnék, hogy megszabadultam egy r.ibanctól
2020. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!