Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megérdemelném, ha emiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemelném, ha emiatt szakítana velem a barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretné ha belemennék az análba de én 101% hogy nem fogok, megvannak az indokaim is de egyszerűen mindig kimagyaráz mindent. Lassan szinte zsarolásba megy át a dolog, úgy érzem. Egyszerűbb lenne ha elfogadná hogy nem és kész, két másik lyukat "használhat", de szerinte nem szeretem eléggé akkor, mert hát kötelességem lenne hagyni ha szeretnénk egymást.

Kicsit mintha utalt volna arra, de lehet csak beképzelem, hogy ha én nem akkor keres mást aki igen. Megérdemelném? Tényleg az hibám lenne hogy szétmegyünk?

19/L


2019. júl. 23. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A párkapcsolat arról szól, hogy mindketten jól érezzétek magatokat benne.


Ha emiatt képes elhagyni, akkor nem is szeretett igazán. Nyaljon sót.


Neked NEM kötelességed, hogy belemenj az análba.

2019. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád lenne. Én a helyedben még én szakítanék vele, ha ennyire erőszakosan nyomul, és nem érti meg hogy nem akarom.
2019. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem, a pasid röhejes. Nincs is erre mit mondani... Várd legközelebb egy uborkával, és mondd neki, hogy ha ezt feldughatod a ...-be, akkor belemész az análba.


Az a lyuk NEM ARRA VALÓ!


Ha valamilyen furcsa oknál fogva mindkét fél akarja, akkor persze oké, de az más tészta.

2019. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts ezzel fszfejjel, az érzelmi zsarolás a legaljasabb dolog, amit egy párkapcsolatban tehet valaki.
2019. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
2019. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de akkor te azt akarod, hogy egy nagydarab mogorva néger pakolja hátulról, szárazon, miközben te nézed.


Jaa, hogy esze ágában sincs?


Akkor biztosan nem szeret, hajítsd ki.


(Lényeg: Ha nem akarod, akkor tartsa tiszteletben a döntésedet. Ha nem tartja, akkor kapja be)

2019. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom, hogy dobd ki, és keress olyat, akivel a szexuális preferenciáitok egyeznek. Ő is tehet ugyanígy. (Az anális közösülés egyébként nem normális dolog.)
2019. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy akkor mész bele, ha előtte vesztek egy olyan méretű műpéniszt, mint ami neki is van és megdughatod vele. Mindjárt el fog menni a kedve tőle...
2019. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Férfi ként írom hogy ne dobd ki még mondd meg neki hogy te még hosszú évekig nyugalommal szeretnél kakilni, és mondjuk én is párszor próbáltam az anált de senkit nem tennék tönkre ezzel.
2019. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Apivorous ***** válasza:
91%
Szerintem is dobd ki te.
2019. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!